MVM 550
ویدیو های آموزشی خودرو MVM 550

درخواست تعمیر

جهت درخواست تعمیر فوری ویا تعیین وقت با ما تماس بگیرید
09129570390 09194444607

سوالات متداول در خصوص خودرو MVM 550
1 علائم خرابی گیربکس اتوماتیک MVM 550 چیست ؟

زمانی که با فشردن پدال گاز به سرعت خودرو افزوده نمی شود ، یعنی گیربکس شما دچار ایراد شده است گاهی نشتی جعبه دنده و ترک خوردن آن سبب کاهش روغن گیربکس می شود که این امر به مرور زمان باعث خرابی گیربکس ماشین ام وی ام 550 شما می باشد . نشانه ی دیگر از خرابی گیربکس ام وی ام 550 شما گاز هرز خوردن ماشین می باشد که به دلیل لغزش گیربکس این امر بوجود می آید . وجود صدا های عجیب و عوض نشدن دنده نیز از نشانه های خرابی گیربکس ماشین MVM 550 شما می باشد .

2 تعویض روغن گیربکس MVM 550 هر چند مدت یکبار باید عوض شود ؟

از مهم ترین عوامل برای مراقبت از گیربکس ام وی ام 550 ، تعویض به موقع روغن آن می باشد . معمولا روغن گیربکس ماشین MVM550 را بین 30 هزار تا 40 هزار تعویض می نمایند .

3 لرزش خودرو MVM 550 به چه علت می باشد ؟

خرابی پلوس در گیربکس ، MVM 550 و همچنین هرز چرخیدن صفحه کلاچ ها می تواند از دلایل لرزش خودرو به هنگام حرکت باشد .

4 در صورت بروز چه خطاهایی در گیربکس ام وی ام 550 باید به تعمیرگاه مراجعه کنم؟

در صورت روشن شدن چراغ چک ماشین MVM 550 و دریافت پیغام از گیربکس باید حتما به تعمیرگاه مراجعه کنید تاعلت مشکل مشخص شود و از خرابی سایر قسمت های خودرو جلوگیری شود .

5 هزینه تعمیر گیربکس MVM550 چقدر است ؟

با توجه به چینی بودن خودروی ام وی ام 550 و عدم وفور قطعات آن در بازار ، تیم گنجی گیربکس به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کند که برای اطلاع از جزئیات دقیق و قیمت قطعات با ما تماس بگیرید

6 علت گاز هرز خوردن گیربکس اتوماتیک MVM 550 چیست ؟

گاز هرز خوردن گیربکس اتوماتیک ام وی ام 550 به دلیل کمبود روغن ، نرسیدن روغن کافی پشت صفحه کلاچ ها و استهلاک و فرسودگی صفحه کلاچ ها می باشد .

7 حجم روغن گیربکس ام وی ام 550 اتوماتیک چقدر باید باشد ؟

7.8 تا 8.2 لیتر

8 بهترین روغن برای گیربکس ام وی ام 550 چیست ؟

برای کنترل حرارت گیربکس و کارایی بهتر و راندمان بیشتر از روغن گیربکس CVT NS-3 و CVT NS-2 استفاده نمایید .


مشکلات رایج در گیربکس اتوماتیک MVM 550
لرزش خودرو ام وی ام 550 : هرز چرخیدن صفحه کلاچ ها یا خرابی پلوس از دلایل لرزش خودرو ام وی ام 550 در هنگام حرکت می باشد . گیرکردن دنده در حالت پارک : از مهم ترین دلایلی که باعث گیر کردن دنده در حالت پارک می شود . خرابی سلکتور و شکستن اهرم تعویض دنده می باشد . عدم شتاب خودرو ام وی ام 550 : مشکل عدم شتاب به دلیل خرابی کلاچ خودرو ام وی ام است که اجازه نمی دهد به موقع درگیر و یا از کار بیفتد . ریختن مایع نارنجی روشن زیر خودرو ام وی ام 550 : ممکن است سایر قسمت های خودرو نیز دچار نشتی شده باشد اما اگر زیر ماشین ام وی ام 550 مایع نارنجی رنگ مشاهده کردین نشان از خرابی گیربکس ام وی ام می باشد . عدم تعویض صحیح دنده در خودرو ام وی ام 550 : کم شدن سطح روغن یا وجود مشکل در سیستم کلاچ خودرو ام وی ام باعث می شود که دنده به طور صحیح جا نرود .

هشدار های مهم در خرابی گیربکس اتوماتیک MVM 550
لرزش و تقه در گیربکس اتوماتیک ام وی ام 550 : خراب شدن ساعت یا توربین گیربکس ام وی ام باعث ایجاد تقه و لرزش در گیربکس mvm 550 می شود . بوی سوختگی از جعبه دنده ام وی ام 550 : کثیف شدن و کاهش کیفیت روغن ، افزایش دمای گیربکس ام وی ام باعث ایجاد بوی سوختگی می شود . شنیده شدن صدای زوزه در گیربکس ام وی ام 550 : این مورد می تواند از نشانه خرابی گیربکس اتوماتیک ام وی ام 550 یا نشانه ایراد در توربین و سامانه های کلاچ ام وی ام باشد . گاز هرز خوردن گیربکس اتوماتیک ام وی ام 550 : کمبود روغن گیربکس ، نرسیدن روغن کافی پشت کاسه کلاچ ها ، فرسودگی و مستهلک شدن کاسه کلاچ در خودرو ام وی ام باعث گاز هرزخوردن گیربکس ام وی ام 550 می شود .

اقدامات اولیه در خرابی گیربکس اتوماتیک MVM 550
قرار گرفتن دنده در حالت مد اضطرار نشان از خرابی گیربکس در خودرو ام وی ام 550 می باشد . زمانی که با این مشکل مواجه شدید ماشین را متوقف کنید و با جرثقیل به نزدیکترین تعمیرگاه مراجعه کنید .

نکات مهم در نگهداری گیربکس اتوماتیک MVM 550
در هنگام توقف در چراغ قرمز ها اگر به هر دلیلی خواستید دنده خودرو ام وی ام 550 را از حالت D خارج کنید به حالت P نبرید ، زیرا استهلاک آن زیاد می شود . دنده خودرو ام وی ام را در حالت N قرار دهید . در هنگام رانندگی با خودرو ام وی ام 550 سعی کنید میزان ثابتی از فشار بر پدال گاز را داشته باشید ، رانندگی صحیح تاثیر مستقیمی بر عمر گیربکس ام وی ام 550 دارد . در ترافیک های سنگین که زمان آن بیش از 15 دقیقه می باشد باید دنده خودرو ام وی ام 550 را به حالت دستی قرار دهید تا با سرعت گرفتن خودرو ام وی ام دنده مدام از 1 به 2 تغییر نکند .

تست سلامت گیربکس اتوماتیک MVM 550
دستگاه تست سلامت گیربکس خودرو ام وی ام 550 یک دستگاه مهم برای تشخیص سلامت گیربکس اتوماتیک mvm 550 می باشد . دستگاههای تست گیربکس ام وی ام با توجه به عملکرد پیشرفته ای که دارند از طریق نمایشگر وخروجی عملکرد دستگاه را در حالت های مختلف بررسی می کند و سالم و معیوب بودن گیربکس ام وی ام 550 را نمایش می دهند . برای تست و اطلاع از سلامت گیربکس اتوماتیک خودرو ام وی ام خود به تعمیرگاه گیربکس گنجی مراجعه کنید .

روش های جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک MVM 550
سرویس های دوره ای روغن گیربکس و فیلتر روغن خودرو ام وی ام 550 را جدی بگیرید . زمانی که ام وی ام 550 در حال حرکت می باشد گیربکس mvm را عوض نکنید . در خودروی ام وی ام 550 ، در حالت خلاص رانندگی نکنید . هنگام گاز دادن دنده D را د رخودرو ام وی ام 550 انتخاب نکنید .

عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک MVM 550
در خودرو ام وی ام 550 تمیز نگه داشتن و جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل گیربکس ، در افزایش طول عمر خودرو شما تاثیر بسیاری دارد . جلوگیری از گرم شدن بیش از حد گیربکس mvm 550 . استفاده از خنک کننده های مناسب برای گیربکس ام وی ام 550 .

شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک MVM 550
لرزش خودرو ام وی ام همراه با صدا در حین تعویض دنده ، نشتی روغن و کاهش شتاب خودرو mvm 550 از شایع ترین علل خرابی گیربکس ام وی ام 550 می باشد .

تعمیر گیربکس MVM 550
تعمیرگاه تخصصی گیربکس گنجی وارد کننده قطعات اصلی خودرو ام وی ام 550 می باشد . بنابر این برای تعمیر گیربکس خودروی ام وی ام 550 خود می توانید با تعمیرگاه تخصصی گیربکس گنجی تماس بگیرید و از همکاران ما مشاوره رایگان دریافت کنید و گارانتی 12ماهه بی قید و شرط نیز دریافت کنید .


تعمیر گیربکس خودرو های چینی و وارداتی

دانگ فنگ , جیلی , جک , لیفان , ام وی ام , چری , چانگان , بسترن , برلیانس , ام جی

درباره ما

مجموعه گنجی گیربکس از سال 1390 به صورت تخصصی در امور تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین های خارجی شروع به فعالیت نمود این مجموعه دارای مدارک بین المللی از شرکت های هیوندا کیا نیسان تویوتا و انواع برند خودروهای چینی می باشد یکی از مزایای مجموعه گنجی گیربکس باز کردن و عیب یابی گیربکس حضور مشتری می باشد که کلیه خدمات و تعمیرات گیربکس را گارانتی بی قیدوشرط می‌کند

ارتباط با ما
imgabout


ویدئوی معرفی

image
خدمات
خدمات ما
alarm

خودرو بر رایگان

خودرو بر رایگان برای خودروهای فاقد حرکت در محدوده غرب تهران

settings_suggest

گارانتی بی قید و شرط

ارائه فاکتور سر برگ دار با مهر گارانتی بی قیدوشرط جهت خدمات و گیربکس های تعمیری

money_off

مشاوره عیب یابی رایگان همراه با دستگاه دیاگ

نازل ترین قیمت منطقه غرب تهران
باز شدن گیربکس در حضور مشتری

برای مشاهده ویدیو های آموزشی و اطلاعات بیشتر برند خودرو را انتخاب کنید


برای دریافت مشاوره تماس بگیرید:

09129570390 - 09194444607

وبلاگ
جدیدترین مقالات

برای مشاهده تازه ترین مقالات سایت کلیک کنید

مشاهده بیشتر

300K

مشتریان

647K

کارهای انجام شده

12 سال

سابقه فعالیت
ارسال پیام
maps_home_work
آدرس

تهران، شهران، میدان الغدیر، خیابان شهدا، مجتمع خدماتی ققنوس


headset_mic
شماره های تماس

09129570390 - 09194444607

expand_less
تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک چری غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک جک غرب تهران