جک JAC S5

درخواست تعمیر

جهت درخواست تعمیر فوری ویا تعیین وقت با ما تماس بگیرید
09129570390 09194444607

سوالات متداول در خصوص خودرو جک JAC S5
1 چرا بعضی اوغات گیربکس اتومات جک s5 دچار گاز هرز میشود ؟

گیربکس اتوماتیک جک s5 گاهی دچار هرز خوردگی میشود که علت آن میتواند کمبود روغن، نرسیدن روغن کافی پشت کاسه کلاچ ها و فرسوده شدن صفحه کلاچ باشد

2 در گیربکس جک s5 چه زمانی سرویس آن باید انجام شود؟

سرویس گیربکس جک s5 باید با توجه به توصیه شرکت سازنده و مدت زمان و میزان کیلومتری که شما از خودرو استفاده کردید انجام می شود.

3 آیا روغن گیربکس همانند روغن موتور باید تعویض شود؟

در جواب این سوال باید گفته شود که بله. روغن گیربکس همانند روغن موتور، نقش بسیار مهمی درخوردو ایفا میکند. به طوری که اگر به آن رسیدگی نشود گیربکس به خوبی کار نکرده و به مرور زمان دچار مشکلات جدی و هزینه زیادی می شود.

4 علت خلاص شدن گیربکس اتوماتیک جک S5 چه می باشد؟

علت های مختلفی برای این مشکل وجود دارد که بعضی از آنها عبارتند از : بریدن دنده اویل پمپ خراب شدن توربین هرز شدن گیربکس خالی بودن گیربکس از روغن معیوب شدن چرخ دنده‌های داخل گیربکس

5 علت تقه زدن در گیربکس جک s5 چه میتواند باشد ؟

علت تقه زدن در گیربکس جک s5 می تواند ایراد برقی یا میزان نبودن فشار روغن در گیربکس باشد. بعضی مواقع نیز علت تقه زدن گیربکس می تواند از خرابی و یا پارگی در دسته موتورهای گیربکس باشد.

6 چرا بعضی اوغات روغن گیربکس جک S5 بوی سوختگی می‌دهد؟

علت میتواند در گرم شدن بیش از حد روغن گیربکس باشد و یا اینکه به مرور زمان روغن بسیار کثیف شده و یا اینکه به طور ناگاهانه از روغن کثیف در گیربکس استفاده شده باشد. اگر بوی سوختگی روغن به مشام شما خورد، سریعا خودرو را به اولین تعمیرگاه مجرب ببرید

7 در جک s5 علت لرزش خودرو هنگام حرکت ناشی از چیست ؟

علت های مختلفی در لرزش خودرو جک s5 وجود دارد. خرابی در دسته موتور، هرز چرخیدن در صفحه کلاچ ها، خرابی پلوس میتواند از مواردی باشد که دچار لرزش خودرو میشود.

8 علت زوزه کشیدن گیربکس در خودرو جک s5 چه میتواند باشد؟

صدای فشار روغن و یا خرابی دنده ها، مجموعه دنده سیاره ای و دیفرانسیل می تواند از موارد علت زوزه کشیدن گیربکس در خودرو باشد.


مشکلات رایج در گیربکس اتوماتیک جک JAC S5
1_ کاهش قدرت گیربکس : یکی از مشکلات رایج در خودروهای جک s5 ، کاهش قدرت ماشین است . زمانی که نزد تعمیرکار میروید متوجه میشید که ریشه این مشکل از نشتی روغن گیربکس و خالی شدن آن است . 2_ گیر کردن دنده جک s5 : زمانی که پدال ترمز معیوب می شود و یا اهرم تعویض دنده میشکند دنده گیربکس گیر می کند . 3_ هرز خوردن گیربکس در جک s5 : در گیربکس های جک s5 منشا این مشکل از نرسیدن روغن به پشت کاسه کلاچ و کمبودن روغن در گیربکس می باشد که باعث هرز شدن گاز در حین حرکت می شود . 4_ تقه زدن گیربکس : در خودروهای جک s5 زمانی که دسته موتور آسیب ببیند صدای تق تق را در گیربکس ماشین ایجاد می کند . وجود مشکل در اتصالات برقی و یا کم و زیاد بودن فشار روغن در گیربکس باعث ایجاد صدا نیز میتواند باشد .

هشدار های مهم در خرابی گیربکس اتوماتیک جک JAC S5
عزیزان لطفا به هشدارهایی که از گیربکس خودرو جک s5 پدیدار میشود توجه کنید و بلافاصله اقدامات لازم را انجام دهید . در ادامه به بعضی از این علائم که در گیربکس جک s5 نمایان است اشاره می شود . 1_ نشتی مایع گیربکس خودرو جک s5 . 2_ در خودروهای جک s5 به هشدار چراغ چک موتور توجه کنید . 3_صداهای غیر معمول که از گیربکس خودرو s5 شنیده میشود . 4_ استشمام بوی لاستیک سوخته از گیربکس جک s5 . 5_ زمانی که در خودرو جک s5 هنگام تعویض دنده دچار مشکل می شوید .

اقدامات اولیه در خرابی گیربکس اتوماتیک جک JAC S5
باید توجه داشته باشید که با وجود کوچکترین علائمی که در گیربکس جک s5 دیدید از رانندگی با خودرو اجتناب کنید و بلافاصله به یکی از تعمیرگاه های مجرب گیربکس جهت ویزیت و تعمیر خودرو مراجعه نمایید . یکی از این تعمیرگاه های مجرب که به شما عزیزان پیشنهاد میشود تعمیرگاه گنجی است که بالای 12 سال سابقه و تجربه در خصوص تعمیر گیربکس های اتوماتیک دارد .

نکات مهم در نگهداری گیربکس اتوماتیک جک JAC S5
دوستان به این نکته توجه داشته باشید که اگر می خواهید گیربکس خودرویتان در طی سالیان کارکردن همچنان با کیفیت و با قدرت باشد ، باید از قطعات آن به خوبی نگهداری کنید و حتما به چک کردن دوره ای و به موقع گیربکس خودرویتان توسط کارشناسان مجرب که در این حیطه تبحر دارن اهمیت بدهید . توجه داشته باشید که از موتور شویی گیربکس جک s5 تاحد ممکن اجتناب کنید زیرا گیربکس های اتوماتیک s5 از تعداد زیادی سنسور و مدارهای حساس تشکیل شده و موتورشویی باعث خرابی در این قسمت می شود . زمانی که پشت چراغ قرمز و یا ترافیک سنگین قرار میگیرید برای اینکه گیربکس خودرو جک s5 شما دچار فرسایش کمتری شود از خلاص کردن دنده پرهیز کنید . به این نکته مهم توجه داشته باشید که حتما به تعویض به موقع روغن گیربکس جک S5 که توسط کمپانی اعلام شده اهمیت بدهید و به موقع آن را تعویض کنید تا از مشکلات و هزینه های بعدی جلوگیری کنید .

تست سلامت گیربکس اتوماتیک جک JAC S5
برای مشخص شدن سلامت گیربکس اتوماتیک جک s5 از دستگاههای به روز تست سلامت گیربکس اتوماتیک استفاده میشود . با استفاده از این دستگاه ها میتوان گیربکس را عیب یابی و خطاهای آن را بر روی صفحه نمایش نشان داد و جهت رفع آن اقدامات لازم را انجام داد . نحوه انجام تست سلامت گیربکس خودرو جک s5 که توسط کادر مجرب تعمیرگاه گنجی انجام میشود : تست و عیب یابی ایراد گیربکس خودرو جک s5 در حضور خود شما و بعد از انجام تعمیرات لازم تست نهایی گیربکس و خودرو و اطمینان از کارکرد درست آن توسط همکاران تعمیرگاه گنجی انجام میشود . قابل ذکر است که یکی از دغدغه های شما عزیزان که صاحب خودرو جک s5 هستید این است که هزینه تعمیرات و تهیه قطعات خودرویتان به چه صورت می باشد . این اطمینان به شما داده میشود که در مجموعه تعمیرگاه گیربکس گنجی سعی بر آن است که تا جایی که امکان دارد قطعات را به جای تعویض ، تعمیر کنند تا برای شما عزیزان هزینه کمتری در نظر گرفته شود .

روش های جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک جک JAC S5
جهت جلوگیری از خرابی گیربکس خودرو جک s5 نکاتی را باید مد نظر داشته باشید : 1_ زمانی که در سرازیری قرار گرفتید به هیچ عنوان دنده خودرو جک s5 را روی حالت خلاص قرار ندهید . بهترین راه حل در این شرایط این است که دنده را در حالت دستی قرار بدهید 2- توجه داشته باشید که تعویض روغن گیربکس خودرو جک s5 در موعد مقرر انجام شود، برای عوض کردن روغن گیربکس بهتر است که روغن را در داخل کارتل گیربکس خودرو جک s5 تخلیه کنید و مقدار روغن باقی مانده در گیربکس را از دست ندهید زیرا این عمل باعث میشود که روغن تازه با روغن کهنه آمیخته شود و آلودگی روغن باقیمانده بین روغن تمیز و کهنه تقسیم شود .

عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک جک JAC S5
1_ گیربکس اتوماتیک جک s5 را به طور مرتب چک کنید . 2_ روغن گیربکس خودرو جک s5 را در زمان مشخص که توسط کمپانی اعلام شده تعویض کنید . 3_ توجه داشته باشید گیربکس خودرو جک s5 را تحت فشار قرار ندهید . 4_ برای توقف های کوتا دنده خودرو جک s5 را خلاص نکنید . 5 _ گیربکس خودرو جک s5 را به موقع سرویس کنید .

شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک جک JAC S5
شایع ترین علل خرابی در گیربکس جک s5 را میتوان گیربکس اتوماتیک این خودرو بیان کرد که در تعویض دنده ها بعضی اوغات واکنش سریعی از خود نشان نمیدهد و به کندی عمل می کند . این واکنش باعث افزایش دما در گیربکس جک s5 شده و این اشکال باعث ضعف و به مرور خرابی در گیربکس خودرو می شود .

تعمیر گیربکس جک JAC S5
تعمیر گیربکس جک S5 از جمله خدماتی است که تعمیرگاه گنجی به شما عزیزان ارائه میدهد . زمانی که گیربکس شما دچار مشکل شد با ما تماس بگیرید تا جهت انتقال خودرو شما به تعمیرگاه اقدامات لازم انجام شود و همکاران مجرب و کارآزموده ما جهت بررسی و عیب یابی گیربکس جک s5 شما به وسیله دستگاههای به روز و مدرن در حضور خود شما و با کمترین هزینه اقدام نمایند .


تعمیر گیربکس خودرو های چینی و وارداتی

دانگ فنگ , جیلی , جک , لیفان , ام وی ام , چری , چانگان , بسترن , برلیانس , ام جی

درباره ما

مجموعه گنجی گیربکس از سال 1390 به صورت تخصصی در امور تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین های خارجی شروع به فعالیت نمود این مجموعه دارای مدارک بین المللی از شرکت های هیوندا کیا نیسان تویوتا و انواع برند خودروهای چینی می باشد یکی از مزایای مجموعه گنجی گیربکس باز کردن و عیب یابی گیربکس حضور مشتری می باشد که کلیه خدمات و تعمیرات گیربکس را گارانتی بی قیدوشرط می‌کند

ارتباط با ما
imgabout


ویدئوی معرفی

image
خدمات
خدمات ما
alarm

خودرو بر رایگان

خودرو بر رایگان برای خودروهای فاقد حرکت در محدوده غرب تهران

settings_suggest

گارانتی بی قید و شرط

ارائه فاکتور سر برگ دار با مهر گارانتی بی قیدوشرط جهت خدمات و گیربکس های تعمیری

money_off

مشاوره عیب یابی رایگان همراه با دستگاه دیاگ

نازل ترین قیمت منطقه غرب تهران
باز شدن گیربکس در حضور مشتری

برای مشاهده ویدیو های آموزشی و اطلاعات بیشتر برند خودرو را انتخاب کنید


برای دریافت مشاوره تماس بگیرید:

09129570390 - 09194444607

وبلاگ
جدیدترین مقالات

برای مشاهده تازه ترین مقالات سایت کلیک کنید

مشاهده بیشتر

300K

مشتریان

647K

کارهای انجام شده

12 سال

سابقه فعالیت
ارسال پیام
maps_home_work
آدرس

تهران، شهران، میدان الغدیر، خیابان شهدا، مجتمع خدماتی ققنوس


headset_mic
شماره های تماس

09129570390 - 09194444607

expand_less
تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک چری غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک جک غرب تهران