تیگو 7 | Tiggo7

درخواست تعمیر

جهت درخواست تعمیر فوری ویا تعیین وقت با ما تماس بگیرید
09129570390 09194444607

سوالات متداول در خصوص خودرو تیگو 7 | Tiggo7
1 زوزه کشیدن گیربکس اتوماتیک تیگو ۷ چه مشکلاتی می تواند ایجاد کند؟

اگر زوزه کشیدن گیربکس اتوماتیک تیگو ۷ به دلیل خرابی بلبرینگها باشد ممکن است باعث ایجاد لقی بسیار ناچیزی در حرکت چرخ دنده ها شود که همین لقی به آنبالانسی چرخ دنده ها منجر خواهد شد.

2 تقه زدن گیربکس اتوماتیک تیگو ۷ به چه دلیلی رخ می دهد؟

در گیربکس اتوماتیک تیگو 7 این امکان وجود دارد که علت تقه زدن مربوط به سیستم روغن گیربکس باشد. همچنین ممکن است مشکلی برای شیربرقی ها پیش امده و یا چرخ دنده ها تحت فشار درگیر شده باشند.

3 برای نگهداری بهتر گیربکس اتوماتیک تیگو ۷ چه سرویسهایی باید به انجام برسد؟

مهمترین روشهای نگهداری گیربکس اتوماتیک چری تیگو ۷ شامل تعویض روغن و فیلتر روغن گیربکس و همچنین بازدید دوره ای گیربکس اتوماتیک تیگو ۷ به صورت ماهانه یا سه ماه یکبار است.

4 آیا در خودرو های تیگو 7 دبل کلاچ ها 7 سرعته می باشد ؟

بعضی از دوستان به اشتباه فکر می کنند که در خوردروهای تیگو 7 دبل کلاچ 7 سرعته می باشد که این تصور غلط بوده و دبل کلاچ 6 سرعته است.

5 در خوردرو های تیگو 7 زمانی که پشت چراغ قرمز و یا ترافیک قرار میگیریم کلاج روی چی وضعیتی باید قرار بگیرد ؟

در خوردو های تیگو 7 زمانی که پشت چراغ قرمز و یا ترافیک قرار گرفتید، برعکس خودروهای دیگر که کلاج باید روی D قرار بگیرد در این خودرو کلاج حتما باید روی N قرار گرفته شود.

6 وضعیت اضطراری دنده سه در گیربکس اتوماتیک تیگو ۷ چه معنایی دارد و چطور رفع می شود؟

این وضعیت در حالتی رخ می دهد که گیربکس اتوماتیک تیگو ۷ ایرادی اساسی داشته باشد و به صورت خودکار در وضعیت دنده سه قفل شود. در این شرایط ممکن است بتوانید با راهکارهای تعمیر اضطراری گیربکس اتوماتیک تیگو ۷ خلاهای کامپیوتری را پاک کرده و گیربکس را راه اندازی کنید.

7 چگونه متوجه بشیم که گیربکس خودرو تیگو 7 نیاز به تعمیر دارد ؟

با رویت یکی از این علائم در خودرو تیگو 7، صدای غیر عادی، تاخیر در تغییر دنده، افزایش مصرف سوخت، شوک و لرزش، علائم خرابی در دیداری بهتر است که خودرو خود را به تعمیرگاه معتبری برده تا وضعیت گیربکس را بررسی و خرابی آن را پیدا کند تا با بهترین روش و استفاده از دستگاه های به روز گیربکس را تعمییر نماید.


مشکلات رایج در گیربکس اتوماتیک تیگو 7 | Tiggo7
1_ داغ شدن گیربکس : در خودرو تیگو 7 زمانی که در ترافیک طولانی مدت قرار میگیرید به شدت گیربکس داغ کرده که باعث میشه خودرو در حالت اضطراری قرار بگیرد . 2_ کاهش قدرت خودرو تیگو 7: این مشکل به علت کم شدن میزان سطح روغن گیربکس اتوماتیک و یا نشتی آن رخ می‌دهد . 3_ نشتی روغن گیربکس :در خودرو تیگو 7 به این نکته توجه داشته باشید که اگر گیربکس شما دچار نشتی روغن شد . بلافاصله برای رفع آن اقدام کنید و به اولین تعمیرگاه خودرو مراجعه نمایید ، زیرا عدم رسیدگی به گیربکس باعث پرداخت هزینه هنگفتی میشود . 4_ تعویض خودکار دنده : در گیربکس‌ اتوماتیک خودرو تیگو 7 ، دنده خودرو به طور ناگهانی به حالت خلاص می‌رود .

هشدار های مهم در خرابی گیربکس اتوماتیک تیگو 7 | Tiggo7
1_ در خودرو تیگو 7 اولین هشدار و خرابی این هستش که هرچه پای خود را روی پدال فشار میدهید واکنشی نشان نداده و سرعت خودرو افزایش پیدا نمی کنه . 2_ سرو صدای خودرو تیگو 7 هنگام توقف : سرو صدای گیربکس هنگام خلاصی دنده نشانه بسیار مهمی است از جمله فرسودگی قطعات مکانیکی که نیاز به تعویض دارد . 3_ نشت روغن : روغن در گیربکس خودرو تیگو 7 و تعویض دنده نقش بسیار مهمی را ایفا می کند به همین خاطر حتی یک لک کوچک روغن در کف پارکینگ می تواند به سرعت یک مشکل بزرگی را ایجاد کند . همچنین روشن شدن چراغ چک موتور نیز یکی از هشدارهای زود به هنگام خودرو تیگو 7 می باشد . 4_ ضعف واکنش : گیربکس خودرو تیگو 7 طوری طراحی شدن که موقع تعویض، دنده مناسب را جا بزند که اگر در این امر مشکلی پیش آمد و دنده جا نرفت نشانه ای است که در عملکرد گیربکس مشکلی پیش آمده است .

اقدامات اولیه در خرابی گیربکس اتوماتیک تیگو 7 | Tiggo7
باید توجه داشته باشید که با بروز کوچکترین علامت در گیربکس و یا قسمت های دیگر خودرو تیگو 7 ، خودرو را باید بلافاصله به یکی از تعمیرگاه های مجرب خودرو منتقل کنید . تعمیرگاه گنجی یکی از مجرب ترین تعمیرگاه خودرو می باشد که با سابقه چندین ساله و دارا بودن دستگاههای به روز و پرسنل مجرب و متخصص ، در حضور خودتان پیگیر مشکل و رفع آن می پردازد .

نکات مهم در نگهداری گیربکس اتوماتیک تیگو 7 | Tiggo7
1_ توجه به علائم هشدار در گیربکس خودرو تیگو 7 : با رویت کوچکترین هشدار و علامت در خودرو بلافاصله جهت رفع آن اقدام نمایید . 2_ بازدید دوره ای از خودرو : به بازدید های دوره ای خودرو خود توجه زیادی داشته باشید و در زمان مشخص شده خودرو تیگو 7 را به تعمیرگاه ببرید تا ایرادات عیب یابی و رفع شود . 3- رانندگی استاندارد جهت کاهش استهلاک درخودرو : رانندگی شما قطعا بر روی سلامت خودرو و گیربکس اتوماتیک تیگو ۷ تاثیر مستقیم دارد . رانندگی با شتاب بالا و حرکات سریع در وضعیت بد جاده یا در شرایطی که بار زیادی در خودرو موجود است می تواند استهلاک گیربکس اتوماتیک چری تیگو ۷ را افزایش دهد .

تست سلامت گیربکس اتوماتیک تیگو 7 | Tiggo7
دستگاه تست سلامت گیربکس یک دستگاه مهم برای تشخیص سلامت گیربکس اتوماتیک می باشد . دستگاههای تست گیربکس با توجه به عملکرد پیشرفته ای که دارند از طریق نمایشگر و خروجی عملکرد دستگاه را در حالت های مختلف بررسی می کند و سالم و معیوب بودن گیربکس را نمایش می دهند . برای تست و اطلاع از سلامت گیربکس اتوماتیک خود به تعمیرگاه گیربکس گنجی مراجعه کنید .

روش های جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک تیگو 7 | Tiggo7
1_ از گرم شدن بیش از حد گیربکس تیگو 7 خودداری کنید . 2_ هرگز علائم نقص در گیربکس تیگو 7 را نادیده نگیرید . 3_همیشه دنده ها را به درستی د رخودرو تیگو 7 تعویض کنید . 4_ توجه داشته باشید که همیشه مایع انتقال گیربکس تیگو 7 را چک کنید .

عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک تیگو 7 | Tiggo7
1_ روغن گیربکسی که استفاده می کنید باید تمیز و فاقد گردو غبار باشد. 2_گیربکس خودرو تیگو 7 را تحت فشار قرار ندهید. 3_برای توقف های کوتاه ماشین تیگو 7 خود را خلاص نکنید. 4_گیربکس اتوماتیک خودرو تیگو 7 را به طور مرتب چک کنید.

شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک تیگو 7 | Tiggo7
نشتی روغن در گیربکس خودرو تیگو 7 . استفاده کم یا کثیف بودن روغن گیربکس تیگو 7 . نداشتن قدرت کافی یا به اصطلاح کم جون بودن تیگو 7 . روشن شدن چراغ چک تیگو 7 . خرابی دبل کلاچ تیگو 7 . در گیربکس تیگو 7 مشکل جا افتادن دنده یکی از شایع ترین مشکل در این خودرو می باشد .

تعمیر گیربکس تیگو 7 | Tiggo7
مزایای تعمیر گیربکس خودرو تیگو 7 در تعمیرگاه گیربکس گنجی به صورت زیر می باشد : یک سال گارانتی پس از تعمیر خودروبر رایگان در استان تهران ارائه مشاوره رایگان با تمام جزئیات بررسی کامل خودرو با دستگاه های به روز و مجهز و دقت بالای نیروهای انسانی متخصص در خصوص عیب یابی


تعمیر گیربکس خودرو های چینی و وارداتی

دانگ فنگ , جیلی , جک , لیفان , ام وی ام , چری , چانگان , بسترن , برلیانس , ام جی

درباره ما

مجموعه گنجی گیربکس از سال 1390 به صورت تخصصی در امور تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین های خارجی شروع به فعالیت نمود این مجموعه دارای مدارک بین المللی از شرکت های هیوندا کیا نیسان تویوتا و انواع برند خودروهای چینی می باشد یکی از مزایای مجموعه گنجی گیربکس باز کردن و عیب یابی گیربکس حضور مشتری می باشد که کلیه خدمات و تعمیرات گیربکس را گارانتی بی قیدوشرط می‌کند

ارتباط با ما
imgabout


ویدئوی معرفی

image
خدمات
خدمات ما
alarm

خودرو بر رایگان

خودرو بر رایگان برای خودروهای فاقد حرکت در محدوده غرب تهران

settings_suggest

گارانتی بی قید و شرط

ارائه فاکتور سر برگ دار با مهر گارانتی بی قیدوشرط جهت خدمات و گیربکس های تعمیری

money_off

مشاوره عیب یابی رایگان همراه با دستگاه دیاگ

نازل ترین قیمت منطقه غرب تهران
باز شدن گیربکس در حضور مشتری

برای مشاهده ویدیو های آموزشی و اطلاعات بیشتر برند خودرو را انتخاب کنید


برای دریافت مشاوره تماس بگیرید:

09129570390 - 09194444607

وبلاگ
جدیدترین مقالات

برای مشاهده تازه ترین مقالات سایت کلیک کنید

مشاهده بیشتر

300K

مشتریان

647K

کارهای انجام شده

12 سال

سابقه فعالیت
ارسال پیام
maps_home_work
آدرس

تهران، شهران، میدان الغدیر، خیابان شهدا، مجتمع خدماتی ققنوس


headset_mic
شماره های تماس

09129570390 - 09194444607

expand_less
تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک چری غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک جک غرب تهران