جیلی EC7

درخواست تعمیر

جهت درخواست تعمیر فوری ویا تعیین وقت با ما تماس بگیرید
09129570390 09194444607

سوالات متداول در خصوص خودرو جیلی EC7
1 آیا روغن گیربکس جیلی سواری نیاز به تعویض دارد ؟

بله ، گیربکس جیلی سواری نیز مانند تمامی گیربکس های اتوماتیک دیگر نیاز به تعویض روغن گیربکس دارد

2 آیا چشمک زدن علامت D در صفحه داشبورد جیلی نشانگر مشکل در گیربکس می باشد ؟

بله ، در هنگامی که چراغ D چشمک می زند یعنی مشکلی در عملکرد گیربکس جیلی سواری پیش آمده و می بایست به تعمیرگاه تخصصی گیربکس مراجعه کنید .

3 روغن گیربکس جیلی هرچند مدت یکبار باید تعویض شود ؟

بعد از هر 30 تا 40 هزار کیلومتر روغن گیربکس جیلی باید تعویض شود .

4 علت لرزش جیلی در هنگام تعویض دنده چیست ؟

این مشکل احتمالا به دلیل خراب بودن صفحات کلاچ و یا مشکل از پلوس باشد .

5 چرا روغن گیربکس جیلی سواری بوی سوختگی می دهد ؟

این مشکل ناشی از گرم شدن بیش از حد روغن گیربکس یا کثیفی گیربکس می باشد . در صورت استشمام بوی سوختگی حتما در اولین فرصت به تعمیرگاه های تخصصی گیربکس اتومات مراجعه کنید .

6 دلیل مکث ناگهانی خودروی جیلی چیست ؟

علت این مشکل مربوط به خرابی کلاچ می باشد ، در صورتی که برای رفع آن اقدام نکنید گیربکس شما نیز آسیب خواهد دید .

7 چرا جیلی شتاب اولیه را ندارد یا به اصطلاح کم جون شده است ؟

این مشکل به دلیل نشتی روغن گیربکس یا خالی شدن روغن گیربکس می باشد .

8 علت تقه زدن گیربکس اتوماتیک ماشین جیلی سواری چیست ؟

تقه زدن گیربکس اتومات از علائم مشکل در ساعت گیربکس خودرو یا ایرادات برقی خودرو می باشد .

9 علت صدا های عجیب در گیربکس ماشین جیلی چیست ؟

این صداها نشان از این مشکل می باشد که دنده سیاره ای و دنده دیفرانسیل دچار مشکل شده است .


مشکلات رایج در گیربکس اتوماتیک جیلی EC7
حرکت کردن خودرو جیلی EC7 در حالت پارک : یکی از مشکلات رایج خودرو جیلی EC7 ، حرکت کردن خودرو در حالت پارک می باشد . این مشکل به دلیل خراب شدن سلکتور گیربکس می باشد که باید تعویض شود . دنده عقب نرفتن جیلی EC7 در حالت R : دنده عقب نرفتن جیلی نیز نشان از خرابی گیربکس می باشد. ممکن است سلکتور دچار خرابی شده باشد که باید سریعا خودرو جیلی را به تعمیرگاه متخصص ببرید . حرکت به عقب خودرو در دنده D : هنگامی خودرو در دنده D یا همون درایو باشد خودرو باید به سمت جلو حرکت کند چنانچه در شیب ملایم خودرو به سمت عقب حرکت کند نشان از ایراد گیربکس می باشد باید به تعمیرگاه تخصصی گیربکس مراجعه کرد تعویض دنده با تاخیر در جیلی EC7 : عوض شدن دنده با تاخیر در ماشین جیلی EC7 ، نشان از خرابی و اختلال در عملکرد اجزای ساعت گیربکس می دهد .

هشدار های مهم در خرابی گیربکس اتوماتیک جیلی EC7
علائم هشدار دهنده پشت آمپر : زمانی که کامپیوتر گیربکس جیلی EC7 به درستی کار نکند ، علامت های هشدار در پشت کامپیوتر گیربکس راننده را از خرابی گیربکس مطلع می کند . احساس لرزش های شدید و خفیف در گیربکس جیلی EC7 : از دیگر هشدار های مهم در گیربکس جیلی EC7 ، احساس لرزش در گیربکس می باشد . در صورت مواجه شدن با این مشکل وجلوگیری از خرابی سایر قطعات گیربکس جیلی حتما به تعمیرگاه مراجعه کنید . درگیرنشدن گیربکس توسط خودرو جیلی EC7 : یک هشدار مهم در خرابی گیربکس جیلی EC7 حرکت کردن خودرو در دنده عقب و جلو با تاخیر می باشد . این مشکل ممکن است از روغن نامناسب گیربکس جیلیEC7 باشد که عمل روانکاوی را به خوبی انجام نمی دهد . بوی سوختگی یا روغن سوزی از گیربکس جیلی EC7 : بوی سوختگی از گیربکس نشان دهنده ایجاد مشکل در سیستم خنک کننده خودرو می باشد ، همچنین کیفیت پایین روغن گیربکس نیز باعث ایجاد بوی سوختگی در خودرو جیلی EC7 می شود . خارج شدن جعبه دنده جیلی EC7 در حین رانندگی : این مشکل با صدای زوزه و صداهای غیر عادی همراه می باشد . در صورت مشاهده این مشکل خودرو جیلی EC7 را متوقف کنید و به تعمیرگاه مراجعه کنید .

اقدامات اولیه در خرابی گیربکس اتوماتیک جیلی EC7
در خودرو جیلی EC7 در صورت مواجه شدن با مشکل قرارگرفتن دنده در حالت مد اضطرار حتما ماشین را متوقف کرده و با جرثقیل خودرو جیلی را به تعمیرگاه انتقال دهید جهت بررسی و رفع مشکل . در صورت استشمام بوی سوختگی از ناحیه گیربکس جیلی EC7 ، درصورت دور بودن از تعمیرگاه ابتدا تمامی اتصالات و سیم ها را چک کنید و حتما خودرو جیلی را به تعمیرگاه جهت رفع مشکل انتقال دهید .

نکات مهم در نگهداری گیربکس اتوماتیک جیلی EC7
سرویس های دوره ای جیلی EC7 خود را جدی بگیرید و به موقع نسبت به انجام آن اقدام کنید . برای جلوگیری از گرمای بیش از حد ماشین و آسیب های ناشی از آن سیستم خنک کننده ماشین را هرچند مدت یکبار چک کنید . در ترافیک های طولانی دنده خودرو جیلی را به حالت دستی تغییر دهید . در سرازیری دنده جیلی EC7 را خلاص نکنید . روغن گیربکس مناسب جیلی EC7 را بشناسید و به موقع نسبت به تعویض آن اقدام کنید . از خودروی اتومات جیلی ، به عنوان یدک کش استفاده نکنید .

تست سلامت گیربکس اتوماتیک جیلی EC7
دستگاه های تست گیربکس اتوماتیک یکی از دستگاه های اساسی در فرایند تست گیربکس و تعمیر آن می باشد . این دستگاه با توجه به عملکرد پیشرفته ای که دارد از طریق نمایشگر وضعیت خودرو را در حالت های مختلف بررسی می کند و نسبت به سالم و معیوب بودن گیربکس گزارش می دهد .

روش های جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک جیلی EC7
در حین حرکت حالت گیربکس جیلی EC7 را عوض نکنید . روغن گیربکس جیلی EC7 را به صورت هفتگی چک کنید و در زمان مناسب همراه با فیلتر روغن عوض کنید . قبل از توقف خودرو جیلی به صورت کامل حالت پارک را درگیر نکنید . با خودرو جیلی EC7 در سراشیبی با دنده خلاص حرکت نکنید ، زیرا برخلاف تصور عموم سوخت کمتری مصرف نمی شود بلکه به گیربکس جیلی آسیب جدی وارد می شود .

عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک جیلی EC7
در خودرو جیلی EC7 ، باک بنزین را قبل از اینکه محتویات آن ته نشین شود پر کنید . در صورت رانندگی با باک خالی ، موتور خودرو جیلی محتویات و عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک ضایعات اضافی را به سمت خود کشیده و باعث وارد شدن آسیب جدی به گیربکس جیلی EC7 می شود . در پشت چراغ قرمز دنده خودرو جیلی EC7 را روی حالت N قرار ندهید ، زیرا با تغییر مداوم وضعیت دنده از N به D استهلاک گیربکس جیلی افزایش پیدا می کند . در این حالت بهتر است دنده خودرو جیلی EC7 را روی حالت D قرار دهید و برای توقف پایتان را روی ترمز نگه دارید . یکی دیگر از عوامل تاثیرگزار در افزایش طول عمر گیربکس جیلی EC7 ، رانندگی درست و منضبط می باشد .

شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک جیلی EC7
شایع ترین علل خرابی در گیربکس اتوماتیک جیلی EC7 ، حرارت زیاد و افزایش دمای گیربکس جیلی EC7 ، پایین بودن سطح روغن گیربکس و کثیف بودن و کاهش کیفیت روغن می باشد .

تعمیر گیربکس جیلی EC7
تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروی جیلی EC7 در تعمیرگاه گیربکس گنجی با بالاترین کیفیت انجام می شود . از آنجایی که تعمیرگاه گیربکس گنجی وارد کننده قطعات اصلی گیربکس می باشد می توانید با اطمینان خاطر تعمیر گیربکس خود را به ما بسپارید . بنابراین در صورت مشاهده هرگونه علائم از خرابی گیربکس اتوماتیک جیلی EC7 با تعمیرگاه گیربکس گنجی تماس بگیرید ، مشاوره رایگان دریافت کنید و از گارانتی 12 ماهه پس از فروش نیز بهره مند شوید .


تعمیر گیربکس خودرو های چینی و وارداتی

دانگ فنگ , جیلی , جک , لیفان , ام وی ام , چری , چانگان , بسترن , برلیانس , ام جی

درباره ما

مجموعه گنجی گیربکس از سال 1390 به صورت تخصصی در امور تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین های خارجی شروع به فعالیت نمود این مجموعه دارای مدارک بین المللی از شرکت های هیوندا کیا نیسان تویوتا و انواع برند خودروهای چینی می باشد یکی از مزایای مجموعه گنجی گیربکس باز کردن و عیب یابی گیربکس حضور مشتری می باشد که کلیه خدمات و تعمیرات گیربکس را گارانتی بی قیدوشرط می‌کند

ارتباط با ما
imgabout


ویدئوی معرفی

image
خدمات
خدمات ما
alarm

خودرو بر رایگان

خودرو بر رایگان برای خودروهای فاقد حرکت در محدوده غرب تهران

settings_suggest

گارانتی بی قید و شرط

ارائه فاکتور سر برگ دار با مهر گارانتی بی قیدوشرط جهت خدمات و گیربکس های تعمیری

money_off

مشاوره عیب یابی رایگان همراه با دستگاه دیاگ

نازل ترین قیمت منطقه غرب تهران
باز شدن گیربکس در حضور مشتری

برای مشاهده ویدیو های آموزشی و اطلاعات بیشتر برند خودرو را انتخاب کنید


برای دریافت مشاوره تماس بگیرید:

09129570390 - 09194444607

وبلاگ
جدیدترین مقالات

برای مشاهده تازه ترین مقالات سایت کلیک کنید

مشاهده بیشتر

300K

مشتریان

647K

کارهای انجام شده

12 سال

سابقه فعالیت
ارسال پیام
maps_home_work
آدرس

تهران، شهران، میدان الغدیر، خیابان شهدا، مجتمع خدماتی ققنوس


headset_mic
شماره های تماس

09129570390 - 09194444607

expand_less
تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک چری غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک جک غرب تهران