سایپا آریو
ویدیو های آموزشی خودرو سایپا آریو

درخواست تعمیر

جهت درخواست تعمیر فوری ویا تعیین وقت با ما تماس بگیرید
09129570390 09194444607

سوالات متداول در خصوص خودرو سایپا آریو
1 علائم هشدار دهنده در گیربکس اتوماتیک سایپا آریو چیست ؟

روشن شدن چراغ چک , گاز هرز خوردن , لرزش گیربکس , بوی سوختگی , زوزه کشیدن .

2 هر چند مدت یکبار باید روغن گیربکس اتومات آریو را تعویض کرد ؟

بین 40 تا 60 هزار کیلومتر باید روغن گیربکس اتومات آریو را تعویض کرد .

3 دلیل گاز هرز خوردن ماشین آریو چیست ؟

گاز هرز خوردن ماشین آریو به دلیل اختلال در کلاچ یا کاهش فشار روغن در گیربکس می باشد .

4 وضعیت اضطراری دنده سه در گیربکس اتومات ماشین سایپا آریو نشان از چیست ؟

زمانی که ماشین دچار ایراد شده باشد ، در یک دنده ( معمولا دنده سه ) قفل می شود ، که اصطلاحا به آن قرار گرفتن ماشین در مد اضطرار می گویند . در صورت مواجعه شدن با این مشکل ماشین را متوقف کنید و به نزدیکترین تعمیرگاه مراجعه کنید .

5 صدای زوزه و صدا های غیر عادی در گیربکس اتومات ماشین آریو نشان از چیست ؟

مشکل صدای زوزه در ماشین آریو به دلیل خرابی بلبرینگها و کاهش سطح روغن گیربکس اتومات رخ می دهد .

6 سرویس های نگهداری گیربکس اتوماتیک ماشین آریو به چه صورت می باشد ؟

سه سرویس برای ماشین آریو بسیار مهم می باشد : 1) سرویس روغن 2) سرویس تعویض روغن گیربکس های اتومات 3) سرویس های دوره ای جدی گرفتن این موارد از آسیب دیدن و خراب شدن ماشین آریو شما جلوگیری می کند .

7 خطای اصلی ماشین ماشین سایپا آریو چیست ؟

از مهم ترین علائم خرابی گیربکس ماشین سایپا آریو ، روشن شدن چراغ چک آن می باشد . در صورت مشاهده این مشکل حتما باید به تعمیرگاه های تخصصی گیربکس اتومات مراجعه کنید .

8 چه زمانی باید فیلتر روغن گیربکس اتومات خود را تعویض کنم ؟

تعویض روغن فیلتر گیربکس اتومات بسته به مسافت طی شده می باشد که بنابر تشخیص تعمیر کار در زمان مناسب انجام می شود .


مشکلات رایج در گیربکس اتوماتیک سایپا آریو
نشتی روغن گیربکس اتومات سایپا آریو : نشتی روغن خبر از مشکل جدی در گیربکس سایپا آریو می دهد که باید برای جلوگیری از خسارت های بیشتر فورا نسبت به رفع آن اقدام کنید تقه زدن گیربکس اتومات سایپا آریو : دلیل این مشکل ایراد در شیر برقی و یا میزان نبودن فشار روغن می باشد که این مورد باعث خرابی یا پارگی در دسته موتور های گیربکس می شود زوزه کشیدن گیربکس اتومات سایپا آریو : فشار روغن یا خرابی دنده ها باعث ایجاد صدا در گیربکس می شود . لرزش خودرو سایپا آریو : یکی از مهمترین دلایل لرزش خودرو ، خرابی در دسته موتور ، بکسواد کردن صفحه کلاچ ها و خرابی صفح کلاچ ها می باشد .

هشدار های مهم در خرابی گیربکس اتوماتیک سایپا آریو
روشن شدن چراغ گیربکس آریو از مهم ترین هشدار خرابی گیربکس می باشد . دلیل این هشدار خرابی یکی از قسمت های گیربکس می باشد که در زیر به آن اشاره می کنیم . 1. حمل سنگین بار توسط سایپا آریو باعث گرم شدن بیش از حد سیستم انتقال قدرت شده و موجب می شود چراغ گیربکس روشن شود . 2. نشتی روغن زیر ماشین ، از دیگر دلایل روشن شدن چراغ چک می باشد . 3. کم بودن ، نامرغوب بودن و زمان تعویض روغن گیربکس آریو نیز با روشن شدن چراغ گیربکس مشخص می شود .

اقدامات اولیه در خرابی گیربکس اتوماتیک سایپا آریو
در صورت احساس بوی سوختگی از گیربکس اتوماتیک سایپا اریو ، ابتدا روغن گیربکس را چک کنید و در اسرع وقت به تعمیرگاه مراجعه کنید . در صورتی که ماشین سایپا اریو شما در حالت مد اضطرار دنده 3 قرار گرفت ، خودرو را متوقف و با جرثقیل به تعمیرگاه مراجعه کنید .

نکات مهم در نگهداری گیربکس اتوماتیک سایپا آریو
1. با توجه به زمانبندی و کیلومتر تعیین شده توسط شرکت سازنده سایپا آریو روغن گیربکس را تعویض کنید . 2. از روغن گیربکس مناسب و باکیفیت آریو استفاده کنید ، زیرا در صورت استفاده از روغن های نامرغوب خسارت های جبران ناپذیری به گیربکس وارد می شود . 3. از ماشین آریو به عنوان یدک کش استفاده نکنید .

تست سلامت گیربکس اتوماتیک سایپا آریو
یکی از بهترین راه ها برای اطلاع از سلامت گیربکس اتوماتیک سایپا آریو ، استفاده از دستگاه های تست سلامت می باشد . این دستگاه ها به صورت حرفه ای و پیشرفته طراحی شده اند . نحوه ی کار این دستگاه ها به این روش می باشد که ابتدا عملکرد گیربکس اتوماتیک سایپا آریو را در حالت های مختلف بررسی کرده و بر روی صفحه نمایشگر عیب و نقص های آن را گزارش می دهد .

روش های جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک سایپا آریو
1. در زمان حرکت و قبل از توقف کامل خودرو آریو جعبه دنده را از حالت D به حالت N یا P قرار ندهید . 2. با توجه به طرز کار گیربکس اتوماتیک سایپا آریو ، فشار دادن زیاد و نامنظم پدال گاز باعث خرابی گیربکس می شود . بنابراین پدال گاز را نرم فشار دهید . 3. در هنگام گاز دادن در خودرو سایپا آریو درایو را انتخاب نکنید . 4. حتما روغن گیربکس آریو را در زمان های معین چک کنید .

عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک سایپا آریو
با رعایت توصیه های زیر می توانید طول عمر گیربکس آریو را افزایش دهید : 1. به زمان سرویس های دوره ای توجه کنید و به موقع نسبت به انجام آن اقدام کنید . 2. تعمیر و نگهداری منظم آریو می تواند بر افزایش طول عمر گیربکس تاثیر بگذارد . 3. عامل تاثیر گذار دیگر در افزایش طول عمر گیربکس سایپا آریو ، تمیز و فاقد گرد و غبار بودن روغن گیربکس می باشد .

شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک سایپا آریو
شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک آریو مربوط به روغن آن می باشد . کثیف بودن روغن گیربکس ، تغییر رنگ روغن گیربکس و وجود نشتی در محفظه آن از علل تاثیرگذار در خرابی گیربکس آریو می باشد .

تعمیر گیربکس سایپا آریو
تعمیرگاه گیربکس گنجی با سابقه 12 ساله در زمینه تعمیر تخصصی گیربکس خودرو های چینی آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد . در صورت مشاهده هر گونه ایراد در سایپا آریو با تیم گنجی تماس بگیرید . از همکاران ما مشاوره رایگان دریافت کنید و پس از عیب یابی و تعمیر گیربکس از گارانتی 12 ماهه پس از تعمیر بهره مند شوید .


تعمیر گیربکس خودرو های چینی و وارداتی

دانگ فنگ , جیلی , جک , لیفان , ام وی ام , چری , چانگان , بسترن , برلیانس , ام جی

درباره ما

مجموعه گنجی گیربکس از سال 1390 به صورت تخصصی در امور تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین های خارجی شروع به فعالیت نمود این مجموعه دارای مدارک بین المللی از شرکت های هیوندا کیا نیسان تویوتا و انواع برند خودروهای چینی می باشد یکی از مزایای مجموعه گنجی گیربکس باز کردن و عیب یابی گیربکس حضور مشتری می باشد که کلیه خدمات و تعمیرات گیربکس را گارانتی بی قیدوشرط می‌کند

ارتباط با ما
imgabout


ویدئوی معرفی

image
خدمات
خدمات ما
alarm

خودرو بر رایگان

خودرو بر رایگان برای خودروهای فاقد حرکت در محدوده غرب تهران

settings_suggest

گارانتی بی قید و شرط

ارائه فاکتور سر برگ دار با مهر گارانتی بی قیدوشرط جهت خدمات و گیربکس های تعمیری

money_off

مشاوره عیب یابی رایگان همراه با دستگاه دیاگ

نازل ترین قیمت منطقه غرب تهران
باز شدن گیربکس در حضور مشتری

برای مشاهده ویدیو های آموزشی و اطلاعات بیشتر برند خودرو را انتخاب کنید


برای دریافت مشاوره تماس بگیرید:

09129570390 - 09194444607

وبلاگ
جدیدترین مقالات

برای مشاهده تازه ترین مقالات سایت کلیک کنید

مشاهده بیشتر

300K

مشتریان

647K

کارهای انجام شده

12 سال

سابقه فعالیت
ارسال پیام
maps_home_work
آدرس

تهران، شهران، میدان الغدیر، خیابان شهدا، مجتمع خدماتی ققنوس


headset_mic
شماره های تماس

09129570390 - 09194444607

expand_less
تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک چری غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک جک غرب تهران