چانگان cs35

درخواست تعمیر

جهت درخواست تعمیر فوری ویا تعیین وقت با ما تماس بگیرید
09129570390 09194444607

سوالات متداول در خصوص خودرو چانگان cs35
1 ایا روغن گیربکس چانگان cs35 هم مانند روغن موتور نیاز به تعویض دارد ؟

بله ، روغن گیربکس هم مانند روغن موتور نیاز به تعویض در بازه های زمانی مختلف دارد و در صورتی که به موقع تعویض نشود باعث خرابی سایر قطعات گیربکس خواهد شد .

2 علت اصلی تقه زدن گیربکس اتومات چانگان cs35 چیست ؟

علت اصلی تقه زدن گیربکس اتومات ایراد در شیربرقی ها می باشد . میزان نبودن فشار روغن گیربکس نیز ناشی از خرابی گیربکس می باشد که باعث تقه زدن گیربکس می شود .

3 روغن گیربکس اتوماتیک چانگان cs35 هر چند مدت یکبار باید تعویض شود ؟

روغن گیربکس اتوماتیک خودروی چانگان cs35 هر 55 هزار کیلومتر باید عوض شود .

4 از کجا بدونم روغن گیربکس ماشین چانگان cs35 نیاز به تعویض دارد ؟

زمانی که ماشین را روشن کرده اید و از قسمت های زیر آن صداهای نامناسب می شنوید ، یعنی باید روغن گیربکس را عوض کنید . اگر در دنده عوض کردن به مشکل برخوردید ، احتمالا باید روغن گیربکس را تعویض کنید .

5 لرزش خودروی چانگان CS 35 ناشی از چیست ؟

لرزش ماشین ناشی از خرابی پلوس گیربکس ، هرز چرخیدن صفحه کلاچ و خرابی دسته موتور می باشد .

6 علت قرار گرفتن ماشین چانگان CS 35 در حالت اضطرار دنده 3 چیست ؟

قرار گرفتن ماشین در این حالت نشان از خرابی گیربکس در قسمت شیربرقی ها و سایر قسمت های گیربکس می باشد ، که باید در اولین فرصت به تعمیرگاه تخصصی تعمیر گیربکس مراجعه کنید .

7 سرویس های دوره ای ماشین چانگان CS35 هر چند مدت یکبار باید انجام شود ؟

سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک باید بین 20000 کیلومتر تا 45000 هزار کیلومتر باشد .

8 صدای زوزه در گیربکس اتوماتیک ماشین چانگان CS 35 به چه علت می باشد ؟

صدای زوزه در گیربکس نشان از خرابی دنده ها و فشار روغن می باشد .

9 دلیل نشتی گیربکس ماشین چانگان CS35 چیست ؟

ممکن است مخزن روغن گیربکس شما دچار آسیب شده باشد یا اینکه مهر و موم روغن گیربکس محکم نباشد .


مشکلات رایج در گیربکس اتوماتیک چانگان cs35
عوض شدن دنده با تاخیر : تاخیر در تعویض دنده در چانگان CS35 به دلایل زیر اتفاق می افتد: گرم شدن بیش از حد گیربکس چانگان ، کثیف بودن و نامناسب بودن روغن گیربکس ، سوختگی کلاچ ها در خودرو چانگان ، نقص در شیربرقی چانگان ، سوختگی و فرسودگی کلاچ ها و ... . نشتی روغن از گیربکس چانگان CS35 : از عمده ترین دلایلی که باعث نشتی روغن در گیربکس چانگان CS35 می شود . کیفیت پایین روغن گیربکس مورد استفاده در خودرو چانگان ، واشرهای بی کیفیت ، تفاوت بالای فشار هوای درون و بیرون گیربکس چانگان CS35 باعث این مشکل می شود . لرزش و لغزش هنگام شروع حرکت چانگان CS35 : خرابی بلبرینگ ها و چرخ دنده ها و معیوب بودن توربین گیربکس چانگان باعث ایجاد لرزش در خودرو چانگان CS35 می شود .

هشدار های مهم در خرابی گیربکس اتوماتیک چانگان cs35
تغییر رنگ روغن گیربکس چانگان CS35 : از هشدارهای مهم که نشان از خرابی گیربکس چانگان CS35 است تغییر رنگ روغن گیربکس به رنگ سیاه یا قهوه ای سوخته می باشد . شنیدن صدای زوزه یا صداهای غیر عادی از گیربکس چانگان CS35 : ساییدگی چرخ دنده های گیربکس از مهم ترین دلیل ایجاد صدای زوزه از گیربکس چانگان CS35 می باشد . روشن شدن چراغ چک ماشین چانگان CS35 : نشتی زیر ماشین روی زمین و یا نشت و چکه از واشر خودرو و همچنین حرارت بالا در گیربکس چانگان CS35 از مشکلاتی است که باعث روشن شدن چراغ چک چانگان می شود . تقه زدن گیربکس چانگان CS35 درحین تعویض دنده : تنظیم نبودن فشار روغن ، خرابی سوپاپ های جعبه دنده و مشکلات برقی از مهمترین دلایل تقه زدن گیربکس چانگان CS35 می باشد .

اقدامات اولیه در خرابی گیربکس اتوماتیک چانگان cs35
در صورت قرار گرفتن ماشین چانگان cs35 در مد اضطرار ، ماشین را متوقف کنید و با جرثقیل به نزدیکترین تعمیرگاه مراجعه کنید . در زمان تقه زدن گیربکس اتوماتیک چانگان cs35 ، اولین اقدام بازکردن سر باطری می باشد ، اجازه دهید خودرو 20 دقیقه در این حالت باشد .

نکات مهم در نگهداری گیربکس اتوماتیک چانگان cs35
به هیچ عنوان در حین حرکت حالت گیربکس چانگان CS35 را تغییر ندهید و برای تغییر بین حالت های مختلف گیربکس چانگان ، به طور کامل توقف کنید . در زمان مکث طولانی ، ترمز دستی خودرو چانگان CS35 را بالا بکشید تا ماشین ثابت شود و نیازی نیست دنده چانگان را از D به p تغییر دهید . ترمز اتوماتیک در خوردو چانگان کارایی کمتری دارد . بنابراین با احتیاط بیشتری از ترمز خودرو چانگان استفاده کنید . از رانندگی با سرعت آهسته در خوردو چانگان CS35 خودداری کنید .

تست سلامت گیربکس اتوماتیک چانگان cs35
تست سلامت توربین گیربکس : برای اطلاع از سلامت توربین گیربکس ماشین چانگان cs35 به شکل زیر عمل کنید . ابتدا خودرو چانگان را در حالت دنده قرار بدهید و پای چپ خود را روی ترمز فشار داده و پدال گاز را تا انتها فشار دهید ، با انجام این اعمال دور موتور در خودرو چانگان CS35 باید تا حدود 2000 افزایش پیدا کند . در غیر اینصورت توربین گیربکس چانگان ضعیف می باشد و باید به تعمیرگاه مراجعه کنید .

روش های جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک چانگان cs35
در هوای گرم از دور موتور کمتری در خودرو چانگان SC35 استفاده کنید تا از ایجاد گرمای زیاد در گیربکس چانگان جلوگیری شود . به نشتی های زیر خودرو چانگان CS35 آگاه باشید و به موقع برای رفع آن اقدام کنید تا از خرابی و آسیب به سایر قسمت های خودرو چانگان جلوگیری شود . سعی کنید روغن گیربکس چانگان CS35 را هرچند وقت یکبار بررسی کنید . از روغن گیربکس پیشنهاد شده در دفترچه راهنمای ماشین چانگان CS35 استفاده کنید و با هر بار تعویض روغن ، فیلتر روغن خودرو چانگان را نیز عوض کنید .

عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک چانگان cs35
مهمترین نکته برای افزایش طول عمر گیربکس چانگان CS35 تعویض به موقع روغن و فیلتر روغن خودرو چانگان ، باتوجه به میزان کارکرد و نحوه ی استفاده از آن می باشد . با مشاهده کوچکترین علائم از خرابی گیربکس چانگان CS35 که در بالا نیز ذکر شده است ، حتما در اسرع وقت به تعمیرگاه مراجعه کنید تا از خرابی سایر قسمت های گیربکس چانگان جلوگیری شود .

شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک چانگان cs35
شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک چانگان CS35 ، داغ شدن بیش از حد گیربکس چانگان می باشد . علت گرمای زیاد در خودرو چانگان ناشی از عملکرد نامناسب سیستم خنک کننده ، واتر پمپ معیوب ، رادیاتور کثیف و ... می باشد .

تعمیر گیربکس چانگان cs35
تعمیرگاه گیربکس گنجی با سابقه ی 12 ساله ی خود در امور تعمیرات تخصصی گیربکس خودروهای خارجی از جمله خودرو چانگان CS35 ، آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد . در صورت مشاهده کوچکترین علائم در خرابی گیربکس اتوماتیک خودرو چانگان خود با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان همکاران ما استفاده کنید . همچنین از گارانتی 12 ماهه پس از تعمیر خودرو نیز بهره مند شوید .


تعمیر گیربکس خودرو های چینی و وارداتی

دانگ فنگ , جیلی , جک , لیفان , ام وی ام , چری , چانگان , بسترن , برلیانس , ام جی

درباره ما

مجموعه گنجی گیربکس از سال 1390 به صورت تخصصی در امور تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین های خارجی شروع به فعالیت نمود این مجموعه دارای مدارک بین المللی از شرکت های هیوندا کیا نیسان تویوتا و انواع برند خودروهای چینی می باشد یکی از مزایای مجموعه گنجی گیربکس باز کردن و عیب یابی گیربکس حضور مشتری می باشد که کلیه خدمات و تعمیرات گیربکس را گارانتی بی قیدوشرط می‌کند

ارتباط با ما
imgabout


ویدئوی معرفی

image
خدمات
خدمات ما
alarm

خودرو بر رایگان

خودرو بر رایگان برای خودروهای فاقد حرکت در محدوده غرب تهران

settings_suggest

گارانتی بی قید و شرط

ارائه فاکتور سر برگ دار با مهر گارانتی بی قیدوشرط جهت خدمات و گیربکس های تعمیری

money_off

مشاوره عیب یابی رایگان همراه با دستگاه دیاگ

نازل ترین قیمت منطقه غرب تهران
باز شدن گیربکس در حضور مشتری

برای مشاهده ویدیو های آموزشی و اطلاعات بیشتر برند خودرو را انتخاب کنید


برای دریافت مشاوره تماس بگیرید:

09129570390 - 09194444607

وبلاگ
جدیدترین مقالات

برای مشاهده تازه ترین مقالات سایت کلیک کنید

مشاهده بیشتر

300K

مشتریان

647K

کارهای انجام شده

12 سال

سابقه فعالیت
ارسال پیام
maps_home_work
آدرس

تهران، شهران، میدان الغدیر، خیابان شهدا، مجتمع خدماتی ققنوس


headset_mic
شماره های تماس

09129570390 - 09194444607

expand_less
تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک چری غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک جک غرب تهران