کیا سورنتو

درخواست تعمیر

جهت درخواست تعمیر فوری ویا تعیین وقت با ما تماس بگیرید
09129570390 09194444607

سوالات متداول در خصوص خودرو کیا سورنتو
1 سطح پایین روغن گیربکس در کیا سورنتو باعث به وجود امدن چه مشکلاتی در ان می شود؟

لغزش خودرو ، تکان خوردن آن ، سخت عوض شدن دنده و گرم شدن بیش از حد گیربکس از نشانه های پایین بودن سطح روغن در ماشین کیا سورنتو می باشد.

2 نشت روغن گیربکس در ماشین کیا سورنتو به چه علت می باشد ؟

خرابی واشر ها و کابل های هم محور و... باعث ایجاد نشتی در روغن گیربکس می شود .

3 علائم خرابی گیربکس اتوماتیک کیا سورنتو چیست ؟

گاز هرز خوردن کیا سورنتو ، تقه خوردن در هنگم تعویض دنده ، زوزه کشیدن و صدا های غیر عادی ، لرزش خودرو در زمان حرکت ، بوی سوختگی و نشتی روغن از مهم ترین علائم خرابی گیربکس اتوماتیک کیا سورنتو می باشد.

4 تعویض روغن گیربکس کیا سورنتو هر چند مدت یکبار باید انجام شود ؟

هر 100 هزار تا 150 هزار کیلومتر.

5 احساس بوی سوختگی کیا سورنتو نشانه چیست ؟

ایجاد بوی سوختگی نشان از گرم شدن بیش از حد روغن گیربکس و کثیف بودن آن می باشد.

6 چرا کیا سورنتو کند شده است و با تاخیر حرکت می کند؟

از مهم ترین عوامل به وجود آمدن این مشکل نشتی روغن در گیربکس می باشد .

7 علت گیر کردن دنده کیا سورنتو در حالت پارک چیست ؟

عوامل زیر باعث گیرکردن کیا سراتو در حالت پارک می باشد : 1) ممکن است از داخل گیربکس اهرم تعویض دنده شکسته باشد یا سلکتور خراب شده باشد . 2) ممکن است اهرم زیر پدال خراب شده باشد . 3) باطری خودرو خالی شده باشد . 4) در سیستم پارک برق نباشد .

8 وجود چه علائمی نشان می دهد باید روغن گیربکس کیا سورنتو خود را تعویض کنید ؟

در صورت مشاهده تغییر رنگ روغن گیربکس یا علائمی مانند به سختی عوض شدن دنده و تقه زدن ماشین باید روغن گیربکس کیا سورنتو خود را عوض کنید.

9 علائمی که نشان میدهد روغن گیربکس کیا سورنتو شما باید تعویض شود ؟

در صورت مشاهده علائم تغییر رنگ روغن به سیاه و یا قهوه ای تیره ، نشتی روغن در گیربکس سورنتو و پایین بودن سطح روغن باید روغن گیربکس اتوماتیک خود را تعویض کنید .


مشکلات رایج در گیربکس اتوماتیک کیا سورنتو
از رایج ترین مشکلات گیربکس اتوماتیک کیا سورنتو می توان به موارد ذیل اشاره کرد : در خودرو سورنتو ، لرزش دنده در زمان تعویض و تاخیر آن . تغییر نامنظم دنده و خلاص شدن در گیربکس کیا سورنتو . در گیربکس خودرو سورنتو تعویض دنده سخت و ناموفق می باشد . لرزش اتومبیل سورنتو در زمان شتاب گیری و تعویض دنده شدید .

هشدار های مهم در خرابی گیربکس اتوماتیک کیا سورنتو
در گیربکس کیا سورنتو صداهایی شبیه به ناله در حین حرکت کردن شنیده شود . در سورنتو میزان روغن در گیربکس بسیار مهم است و نباید کم باشد . مشاهده نشتی در روغن گیربکس کیا سورنتو . در خودرو سورنتو دنده در حالت 3 گیر کند . تغییر رنگ روغن گیربکس و تیره شدن آن در خودرو سورنتو .

اقدامات اولیه در خرابی گیربکس اتوماتیک کیا سورنتو
بعضی از نشانه ها در گیربکس خودرو سورنتو به ما نشان میدهد که خودرو سورنتو دچار مشکل است و برای تعمیر آن باید اقدام کنید که بی توجهی به هر یک از نشانه ها باعث خسارت در گیربکس سورنتو شما میشود و برای شما ایجاد دردسر بیشتری می کند . با رویت : کم بودن روغن در گیربکس ، گیر کردن دنده کیا سورنتو ، نشتی روغن از گیربکس سورنتو بلافاصله به تعمیرگاه مجرب برده تا مشکل را رفع نماید .

نکات مهم در نگهداری گیربکس اتوماتیک کیا سورنتو
در خودرو کیا سورنتو برای نگهداری از گیربکس به نکاتی باید توجه داشته باشید . توجه به این نکات باعث میشود که طول عمر گیربکس کیا سورنتو بیشتر شود و شما دیرتر نیاز پیدا کنید تا گیربکس سورنتو خود را تعمیر کنید . روغن گیربکس کیا سورنتو را به وسیله دستگاههای اتوماتیک انجام دهید . پدال گاز خودرو سورنتو را به آرامی و نرم فشار دهید . به هیچ عنوان از خودرو سورنتو به عنوان یدک کش استفاده نکنید . توجه داشته باشید که از روغن گیربکس مناسب برای کیا سورنتو استفاده کنید و از ریختن روغن های نامرغوب پرهیز کنید . به زمانبندی تعویض روغن گیربکس سورنتو که توسط شرکت اعلام شده توجه داشته باشید . ( تقریبا نزدیک به 30 تا 40 هزار کیلومتر )

تست سلامت گیربکس اتوماتیک کیا سورنتو
راه هایی برای تست سلامت گیربکس کیا سورنتو وجود دارد که یکس از این را ها استفاده از دستگاه های تست سلامت گیربکس می باشد . انجام به موقع تست تقه و توربین کیا سورنتو یکی از راههای اطمینان سلامت گیربکس سورنتو می باشد و باعث می شود که از خرابی دیگر قطعات جل.گیری شود . دستگاه های تست سلامت با توجه به عملکرد پیشرفته ای که دارن عیب های گیربکس کیا سورنتو را پیدا و بر روی صفحه نمایش نشان می دهد .

روش های جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک کیا سورنتو
به سرویس های دوره ای گیربکس کیا سورنتو توجه داشته باشید و به موقع خودرو سورنتو را جهت سرویس نزد تعمیرگاه مجرب ببرید . روغن گیربکس کیا سورنتو را به موقع تعویض کنید . به طور معمول پس از طی کردن 80 کیلومتر و یا پس از یکسال جهت تعویض آن اقدام نمایید .

عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک کیا سورنتو
در خودرو کیا سورنتو ، به زمانبندی و کیلومتر تعیین شده توسط کمپانی ، جهت تعویض روغن گیربکس اهمیت بدهید . زمانی که می خواهید دنده خودرو کیا سورنتو را عوض کنید ، میزان فشار بر روی پدال گاز را کمتر کنید تا دور موتور کمتر شود و دنده به راحتی عوض بشود . این کار باعث کمتر آسیب رسیدن و بالارفتن طول عمر گیربکس سورنتو می شود . به هشدارهای مربوط به گیربکس کیا سورنتو توجه کنید و بلافاصله جهت رفع مشکل اقدام نمایید تا در هنگام رانندگی باعث خرابی سایر قطعات و پرداخت هزینه سنگینی نشوید . به هیچ عنوان از خودرو سورنتو خود به عنوان یدک کش استفاده نکنید . زیرا باعث سوختن روغن گیربکس شده و به قطعات داخلی و گیربکس سورنتو آسیب می رساند . به سرویس های دوره ای خودرو کیا سورنتو خود توجه کنید و حداقل سالی یکبار جهت چک کردن وضعیت خودرو کیا سورنتو به تعمیرگاه مجرب بروید تا از نشتی و رنگ و بوی روغن و یا هر وضعیت غیر عادی دیگر جلوگیری کنید .

شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک کیا سورنتو
خودرو کیا سورنتو یک خودرو کره ای است که گیربکس بادوامی دارد اما به هر حال این گیربکس ها نیز دچار مشکلاتی میشود . میتوان به شایع ترین مشکلات در گیربکس کیا سورنتو به شرح زیر اعلام کرد : تاخیر در جابه جایی گیربکس کیا سورنتو . ساییدگی یا پرش در هنگام شتاب گرفتن خودرو کیا سورنتو . در خودرو سورنتو احتمال ایجاد لرزش ، بوی سوختگی از زیر کاپوت و یا صدای سوت است . در خودرو سورنتو احساس ضربه به دنده توسط گیربکس . گیر کردن دنده در کیا سورنتو .

تعمیر گیربکس کیا سورنتو
برای تعمییر گیربکس سورنتو ابتدا باید بدانید که آسیب ­های وارده به گیربکس سورنتو چقدر است . اگر خودرو کیا سورنتو شما توانایی حرکت کردن نداشت بدانید که حتما دچار مشکلاتی در گیربکس شده و بلافاصله خودرو سورنتو را به یک تعمیرگاه مجرب انتقال دهید . به تعمیر گیربکس خودرو سورنتو خود اهمیت بدهید و ساده از کنار آن نگذرید . یک متخصص کار بلد و مجرب در زمان کوتاهی این توانایی را دارد که ایراد خودرو شما را پیدا و هزینه تعمیرات گیربکس سورنتو شما را کاهش دهد . بنابراین به شما عزیزان پیشنهاد می شود که خودرو سورنتو خود را جهت تعمیرات به تعمیرگاه گیربکس گنجی که از کادر مجرب ، توانا و همچنین دستگاه های به روز استفاده می کند بسپارید تا با بهترین کیفیت و کمترین هزینه گیربکس خودرو کیا سورنتو شما را تعمیر نماید .


تعمیر گیربکس خودرو های چینی و وارداتی

دانگ فنگ , جیلی , جک , لیفان , ام وی ام , چری , چانگان , بسترن , برلیانس , ام جی

درباره ما

مجموعه گنجی گیربکس از سال 1390 به صورت تخصصی در امور تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین های خارجی شروع به فعالیت نمود این مجموعه دارای مدارک بین المللی از شرکت های هیوندا کیا نیسان تویوتا و انواع برند خودروهای چینی می باشد یکی از مزایای مجموعه گنجی گیربکس باز کردن و عیب یابی گیربکس حضور مشتری می باشد که کلیه خدمات و تعمیرات گیربکس را گارانتی بی قیدوشرط می‌کند

ارتباط با ما
imgabout


ویدئوی معرفی

image
خدمات
خدمات ما
alarm

خودرو بر رایگان

خودرو بر رایگان برای خودروهای فاقد حرکت در محدوده غرب تهران

settings_suggest

گارانتی بی قید و شرط

ارائه فاکتور سر برگ دار با مهر گارانتی بی قیدوشرط جهت خدمات و گیربکس های تعمیری

money_off

مشاوره عیب یابی رایگان همراه با دستگاه دیاگ

نازل ترین قیمت منطقه غرب تهران
باز شدن گیربکس در حضور مشتری

برای مشاهده ویدیو های آموزشی و اطلاعات بیشتر برند خودرو را انتخاب کنید


برای دریافت مشاوره تماس بگیرید:

09129570390 - 09194444607

وبلاگ
جدیدترین مقالات

برای مشاهده تازه ترین مقالات سایت کلیک کنید

مشاهده بیشتر

300K

مشتریان

647K

کارهای انجام شده

12 سال

سابقه فعالیت
ارسال پیام
maps_home_work
آدرس

تهران، شهران، میدان الغدیر، خیابان شهدا، مجتمع خدماتی ققنوس


headset_mic
شماره های تماس

09129570390 - 09194444607

expand_less
تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک چری غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک جک غرب تهران