BYD S6

درخواست تعمیر

جهت درخواست تعمیر فوری ویا تعیین وقت با ما تماس بگیرید
09129570390 09194444607

سوالات متداول در خصوص خودرو BYD S6
1 علائم خرابی گیربکس اتوماتیک BYD S6 چیست ؟

گاز هرز خوردن ، صداهای غیر عادی مانند صدای زوزه و کم شدن قدرت ماشین ( به اصطلاح کم جون شدن ماشین ) از مهمترین علائم خرابی گیربکس اتوماتیک BYD S6 می باشد.

2 چرا در خودروی BYD S6 با فشار بر روی پدال به سرعت خودرو افزوده نمی شود ؟

این مشکل از نشتی جعبه دنده و ترک خوردن آن نشات می گیرد که این امر سبب کاهش روغن گیربکس می شود و باعث می شود که با فشار برروی پدال گاز سرعت خودرو تغییری نکند .

3 روغن گیربکس BYD S6 را هر چند مدت یکبار باید تعویض کرد ؟

روغن گیربکس BYD S6 را معمولا باید بین هر 30 هزار تا 40 هزار کیلومتر تعویض کرد.

4 گاز هرزخوردن BYD S6 به چه علت می باشد؟

گاز هرز خوردن به دلیل لغزش گیربکس می باشد. در صورت مواجه شدن با این مشکل حتما به تعمیرگاه مراجعه کنید .

5 علت زوزه کشیدن گیربکس اتومات BYD S6 چیست ؟

دلیل اصلی زوزه کشیدن BYD S6 خرابی دنده ها و صدای فشار روغن می باشد .

6 علت مکث در تعویض دنده BYD S6 چیست ؟

مکث در هنگام تعویض دنده نشان از خرابی کلاچ است . اما در صورتی که تعویض دنده به سختی انجام شود یعنی گیربکس BYD S6 شما دچار مشکل شده است .

7 سر و صدای خودرو BYD S6 در حالت خلاص نشان از چیست ؟

کم بودن سطح روغن گیربکس ، کثیفی روغن گیربکس و یا فرسودگی قطعاتی مثل بلبرینگ ، زنجیر دنده عقب و یا دنده ها باعث ایجاد سر و صدا در گیربکس می شود.

8 روشن شدن چراغ چک گیربکس BYD S6 نشانه ی چیست ؟

نشان از خرابی گیربکس اتوماتیک می باشد که باید در اولین فرصت به تعمیرگاه مراجعه کنید .

9 دلیل بی جون شدن ماشین BYD S6 چیست ؟

زمانی که میزان سطح روغن گیربکس کم باشد و یا نشتی داشته باشد ، باعث می شود قدرت موتور کم شود. در صورت مشاهده چنین مشکلی حتما روغن گیربکس را تعویض کنید.


مشکلات رایج در گیربکس اتوماتیک BYD S6
کاهش قدرت و شتاب خودرو بی وای دی : کاهش قدرت در ماشین BYD S6 به دلیل پایین بودن سطح روغن گیربکس یا نشتی در آن می باشد . در صورت مواجه شدن با این مشکل حتما روغن گیربکس را چک کنید و به تعمیرگاه مراجعه کنید . تاخیر در عملکرد گیربکس بی وای دی : نشت روغن در گیربکس اتوماتیک BYD S6 از مهمترین دلیل تاخیر در عملکرد گیربکس می باشد . اما به طور کلی خودرو های بی وای دی جوری طراحی شده اند که عمل تعویض دنده را در کوتاه ترین زمان انجام می دهند و این مشکل به ندرت پیش می آید . گیرکردن دنده بی وای دی در حالت پارک : شکستن اهرم دنده یا شکستن سلکتور از مهم ترین عامل گیرکردن دنده می باشد . شنیدن صدا از خودرو درهنگام خلاص بودن : شنیدن صداهای غیر عادی در هنگام خلاصی ماشین ، به دلیل پایین بودن سطح روغن گیربکس BYD S6 می باشد . احساس لرزش در گیربکس بی وای دی : خرابی پلوس ، بکسواد کردن صفحه کلاچ ها و خرابی دسته موتورها از مهمترین علل لرزش در گیربکس اتوماتیک بی وای دی می باشد .

هشدار های مهم در خرابی گیربکس اتوماتیک BYD S6
1. از مهمترین هشدارهای بی وای دی S6 روشن شدن چراغ چک آن می باشد ، مشکل در انتقال های گیربکس می تواند یکی از دلایل روشن شدن چراغ چک باشد . 2. بوی سوختگی در گیربکس بی وای دی S6 ، به دلیل گرم شدن بیش از حد روغن گیربکس می باشد . در صورت مشاهده سریعا به تعمیرگاه مراجعه کنید . 3. نشتی روغن گیربکس از دیگر هشدار های مهم است که نشان از خرابی گیربکس می دهد . 4. هشدار دیگر که نشان از خرابی گیربکس می دهد شنیدن سر و صدا از گیربکس و زوزه کشیدن ماشین بی وای دی S6 است که ناشی از فشار روغن و شکستن دنده ها می باشد . 5. کمبود روغن گیربکس بی وای دی S6 ، نرسیدن روغن کافی پشت صفحه کلاچ ها و فرسودگی صفحه کلاچ ها باعث گاز هرز خوردن آن می شود .

اقدامات اولیه در خرابی گیربکس اتوماتیک BYD S6
زمانی که بوی سوختگی از ناحیه گیربکس بی وای دی S6 احساس کردین ، حتما روغن گیربکس را چک کنید و سریعا به تعمیرگاه مراجعه کنید . در زمان مواجه شدن با مشکل حالت اضطرار دنده 3 در بی وای دی S6 ، حتما خودرو را متوقف کرده و با جرثقیل به تعمیرگاه مراجعه کنید .

نکات مهم در نگهداری گیربکس اتوماتیک BYD S6
1. سرویس های دوره ای بی وای دی S6 را جدی بگیرید . 2. روغن گیربکس و فیلتر روغن را در زمانبندی تعیین شده تعویض کنید . 3. تعمیر گیربکس BYD S6 را حتما نزد تعمیرکار با تجربه انجام دهید .

تست سلامت گیربکس اتوماتیک BYD S6
یکی از راهکارها برای بررسی تست سلامت گیربکس بی وای دی S6 ، استفاده از دستگاه های تست سلامت گیربکس می باشد . این دستگاه ها با توجه به عملکرد پیشرفته ای که دارند خطاها و عیب های گیربکس را بررسی کرده و بر روی صفحه نمایش نشان می دهند .

روش های جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک BYD S6
با رعایت نکته های زیر می توانید از خرابی گیربکس اتوماتیک بی وای دی جلوگیری کنید : 1. دنده را در سرازیری خلاص کنید . 2. قبل از اینکه دنده بی وای دی S6 در حالت D قرار بگیرد ، گاز ندهید . 3. قبل از توقف کامل خودرو دنده را در حالت P قرار ندهید . 4. در مکان های دارای سطح شیبدار ، ابتدا ترمز دستی را بکشید و بعد دنده را در حالت پارک قرار دهید با انجام این کار ، از وارد شدن فشار اضافه بر گیربکس خودداری کنید .

عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک BYD S6
1. رانندگی درست و استاندارد از مهمترین عامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک در خودرو بی وای دی می باشد. 2. در سراشیبی ها دنده خودرو بی وای دی s6 را از حالت D به N تغییر ندهید . زیرا این کار برخلاف تصور مردم باعث کاهش مصرف سوخت نمی شود ، بلکه باعث خرابی گیربکس می شود . 3. هیچگاه در هنگام حرکت ماشین بی وای دی S6 دنده را تغییر ندهید . 4. سرویس های دوره ای در خصوص خودرو بی وای دی S6 همیشه جدی بگیرید .

شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک BYD S6
نشتی در روغن گیربکس ، فرسودگی یا شکستن قطعات داخلی و کثیف بودن یا کم بودن روغن گیربکس از شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک بی وای دی S6 می باشد .

تعمیر گیربکس BYD S6
تعمیر گیربکس بی وای دی S6 در تعمیرگاه تخصصی گیربکس گنجی با بالاترین کیفیت انجام می شود . از آنجایی که این مجموعه دارای سابقه 12 ساله در زمینه تعمیر خودروهای چینی می باشد ، می توانید با اطمینان خاطر تعمیر گیربکس بی وای دی S6 را به ما بسپارید و از گارانتی 12 ماهه پس از تعمیر بهره مند شوید .


تعمیر گیربکس خودرو های چینی و وارداتی

دانگ فنگ , جیلی , جک , لیفان , ام وی ام , چری , چانگان , بسترن , برلیانس , ام جی

درباره ما

مجموعه گنجی گیربکس از سال 1390 به صورت تخصصی در امور تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین های خارجی شروع به فعالیت نمود این مجموعه دارای مدارک بین المللی از شرکت های هیوندا کیا نیسان تویوتا و انواع برند خودروهای چینی می باشد یکی از مزایای مجموعه گنجی گیربکس باز کردن و عیب یابی گیربکس حضور مشتری می باشد که کلیه خدمات و تعمیرات گیربکس را گارانتی بی قیدوشرط می‌کند

ارتباط با ما
imgabout


ویدئوی معرفی

image
خدمات
خدمات ما
alarm

خودرو بر رایگان

خودرو بر رایگان برای خودروهای فاقد حرکت در محدوده غرب تهران

settings_suggest

گارانتی بی قید و شرط

ارائه فاکتور سر برگ دار با مهر گارانتی بی قیدوشرط جهت خدمات و گیربکس های تعمیری

money_off

مشاوره عیب یابی رایگان همراه با دستگاه دیاگ

نازل ترین قیمت منطقه غرب تهران
باز شدن گیربکس در حضور مشتری

برای مشاهده ویدیو های آموزشی و اطلاعات بیشتر برند خودرو را انتخاب کنید


برای دریافت مشاوره تماس بگیرید:

09129570390 - 09194444607

وبلاگ
جدیدترین مقالات

برای مشاهده تازه ترین مقالات سایت کلیک کنید

مشاهده بیشتر

300K

مشتریان

647K

کارهای انجام شده

12 سال

سابقه فعالیت
ارسال پیام
maps_home_work
آدرس

تهران، شهران، میدان الغدیر، خیابان شهدا، مجتمع خدماتی ققنوس


headset_mic
شماره های تماس

09129570390 - 09194444607

expand_less
تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک چری غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک جک غرب تهران