H30 Cross

درخواست تعمیر

جهت درخواست تعمیر فوری ویا تعیین وقت با ما تماس بگیرید
09129570390 09194444607

سوالات متداول در خصوص خودرو H30 Cross
1 سرویس گیربکس H30 CROSS هر چند مدت یکبار باید انجام شود ؟

سرویس خودروی H30 CROSS باید حداقل هر 30 هزار کیلومتر یا یکبار در سال انجام شود .

2 علائم خرابی گیربکس اچ سی کراس چیست ؟

لرزش گیربکس در سرعت های بالا _ تقه زدن گیربکس خودروی H30 CROSS _ بی جون شدن و کاهش شتاب خودرو _ نشت روغن گیربکس _ بوی سوختگی ناشی از روغن گیربکس _ تغییر ناگهانی دنده _ مشکل در روشن اچ سی کراس در روز های سرد _ شنیدن صدای غیر عادی از ماشین _ خلاص شدن دنده در حالت پارک

3 ظرفیت روغن گیربکس ماشین اچ سی کراس چقدر است ؟

به طور کلی ظرفیت روغن گیربکس ماشین H30 CROSS شش لیتر می باشد و اگر با دستگاه تخلیه شود به یک لیتر روغن اضافه نیاز دارد و باید 7لیتر روغن در گیربکس ریخته شود .

4 بهترین روغن برای گیربکس ماشین اچ سی کراس چیست ؟

روغن گیربکس اتوماتیک با فرمول ATS ,AW1

5 پایین بودن سطح روغن گیربکس H30 CROSS باعث چه مشکلاتی می شود ؟

دنده به سختی عوض می شود ، خودرو دچار لرزش های ناگهانی می شود ، گرمای بیش از حد تولید می کند و در نهایث باعث از کار افتادگی گیربکس می شود .

6 نشتی روغن گیربکس ماشین اچ سی کراس در چه قسمت هایی رخ می دهد ؟

نشتی روغن معمولا مربوط به واشر ، تشک روغن و یا کابل های هم محور می باشد .

7 چرا با فشار دادن پدال گاز ماشین اچ سی کراس گاز نمی خورد و سرعت تغییر نمی کند ؟

از دلایل به وجود آمدن این مشکل خرابی گیربکس می باشد . همچنین استفاده از روغن های بی کیفیت نیز باعث بوجود آمدن این مشکل می شود .

8 علت تقه زدن گیربکس ماشین اچ سی کراس چیست ؟

فشار زیاد روی گیربکس باعث تقه زدن گیربکس اچ سی کراس می شود . همچنین پارگی در بخش های مختلف دسته موتور باعث تقه زدن گیربکس می شود .

9 دلیل زوزه کشیدن ماشین اچ سی کراس چیست؟

مشکل از خراب بودن دنده ها و یا فشار بیش از اندازه به روغن گیربکس نشات می گیرد .

10 روغن گیربکس ماشین اچ سی کراس هر چند مدت یکبار باید تعویض شود ؟

روغن گیربکس اچ سی کراس باید هر 60 هزار کیلومتر یا دو سال یکبار تعویض شود .

11 هزینه تعمیر گیربکس ماشین اچ سی کراس چقدر است ؟

هزینه تعمیر گیربکس خودروی اچ سی کراس بسته به نوع خرابی و قطعات تعویضی و میزان کارکرد و سال ساخت خودرو متفاوت خواهد بود .


مشکلات رایج در گیربکس اتوماتیک H30 Cross
ایجاد لغزش و لرزش در گیربکس اچ سی کراس H30Cross ، از مشکلاتی است که به خاطر استفاده از روغن های نامناسب و بی کیفیت به وجود می آید . یکی دیگر از مشکلات رایج گیربکس اچ سی کراس H30Cross ، خرابی دنده و فشار بیش از حد روغن گیربکس می باشد صدای زوزه و صداهای غیر عادی را در گیربکس ایجاد می کند . تقه زدن گیربکس اچ سی کراس H30Cross نیز ناشی از فشار زیاد گیربکس است که ممکن است به دسته موتور گیربکس آسیب برساند و باعث ایجاد مشکل شود .

هشدار های مهم در خرابی گیربکس اتوماتیک H30 Cross
روشن شدن چراغ چک خودرو اچ سی کراس H30Cross اولین علائمی است که نشان از خرابی شیربرقی درگیربکس اتومات می دهد . در صورت مشاهده آن را جدی بگیرید و حتما به تعمیرگاه مراجعه کنید . تاخیر در تعویض دنده در ماشین اچ سی کراس H30Cross ، نشان از خرابی گیربکس اتوماتیک می دهد . این ایراد هم در افزایش و هم درکاهش دنده رخ می دهد . گیرکردن دنده از دیگر هشدارهای خرابی گیربکس می باشد . علت گیرکردن دنده ، آسیب یا خرابی شیربرقی می باشد .

اقدامات اولیه در خرابی گیربکس اتوماتیک H30 Cross
اگر ماشین اچ سی کراس H30Cross شما در حالت مد اضطرار قرار گرفت ، اولین اقدامی که باید انجام دهید ، این است که خودرو را متوقف کنید و با جرثقیل به نزدیکترین تعمیرگاه مراجعه کنید . در صورتی که بوی سوختگی از ناحیه گیربکس اچ سی کراس H30Cross احساس کردین احتمالا دلیل آن نشت روغن می باشد ، پس از مشاهده این وضعیت خودرو را به مدت 30 دقیقه خاموش کنید و محل روغن ریزی را چک کنید و در اسرع وقت به تعمیرگاه مراجعه کنید .

نکات مهم در نگهداری گیربکس اتوماتیک H30 Cross
گیربکس های اتومات نسبت به گیربکس های دستی ، سیستم پیچیده تری دارند . بنابراین برای تعمیر آن هزینه ی بیشتری باید بپردازید . پس سرویس های دوره ای را جدی بگیرید و برای جلوگیری از خرابی گیربکس هر چند ماه یکبار ماشین اچ سی کراس H30Cross خود را برای چکاپ نزد کارشناس ببرید . روغن گیربکس و فیلتر خودرو اچ سی کراس آن را طبق دستورالعمل ارائه شده در دفترچه ماشین اچ سی کراس H30Cross در زمان مناسب تعویض کنید . تعویض روغن حتما نزد کارشناس متخصص انجام شود ، زیرا در صورت استفاده از روغن های نامناسب و بی کیفیت ممکن است سایر قسمت های گیربکس نیز آسیب ببیند .

تست سلامت گیربکس اتوماتیک H30 Cross
یکی از روش های اطلاع از سلامت گیربکس اتوماتیک اچ سی کراس H30Cross ، استفاده از دستگاه های تست گیربکس اتوماتیک می باشد . این دستگاه ها با توجه به عملکرد صحیح و پیشرفته ای که دارند ، از طریق نمایشگر و خروجی عملکرد دستگاه را در حالت های مختلف بررسی کرده و سالم یا معیوب بودن گیربکس را گزارش می دهند .

روش های جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک H30 Cross
مهمترین اقدام برای جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک اچ سی کراس H30Cross تعویض روغن گیربکس بین هر 50 تا 100 هزار کیلومتر می باشد . در صورت فعالیت زیاد خودرو ، روغن را هر 25 هزار کیلومتر تعویض کنید .

عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک H30 Cross
یکی از بهترین و تاثیرگزارترین راه ها برای افزایش طول عمر اچ سی کراس H30Cross ، رانندگی درست و اصولی می باشد . روشن گذاشتن بی دلیل ماشین باعث بالا رفتن آمپر و کاهش طول عمر گیربکس می شود . حرکت نکردن در حالت خلاص نیز باعث طول عمر گیربکس اچ سی کراس می شود . از دیگر اقدامات مهم برای عملکرد گیربکس ، تغییر ندادن دنده در حال حرکت می باشد .

شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک H30 Cross
خرابی توربین ، ساعت و خرابی شیربرقی ها از شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک اچ سی کراس H30Cross می باشد .

تعمیر گیربکس H30 Cross
یکی از مزایای تعمیر گیربکس اتوماتیک اچ سی کراس H30Cross در تعمیرگاه گیربکس گنجی ، باز کردن گیربکس در حضور مشتری و گارانتی 12 ماهه پس از تعمیر خودرو می باشد . در صورت مشاهده هرگونه خرابی گیربکس اتوماتیک اچ سی کراس H30Cross خود با تیم گنجی گیربکس تماس بگیرید ، مشاوره رایگان دریافت کنید و با اطمینان خاطر تعمیر گیربکس خودروی خود را به ما بسپارید .


تعمیر گیربکس خودرو های چینی و وارداتی

دانگ فنگ , جیلی , جک , لیفان , ام وی ام , چری , چانگان , بسترن , برلیانس , ام جی

درباره ما

مجموعه گنجی گیربکس از سال 1390 به صورت تخصصی در امور تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین های خارجی شروع به فعالیت نمود این مجموعه دارای مدارک بین المللی از شرکت های هیوندا کیا نیسان تویوتا و انواع برند خودروهای چینی می باشد یکی از مزایای مجموعه گنجی گیربکس باز کردن و عیب یابی گیربکس حضور مشتری می باشد که کلیه خدمات و تعمیرات گیربکس را گارانتی بی قیدوشرط می‌کند

ارتباط با ما
imgabout


ویدئوی معرفی

image
خدمات
خدمات ما
alarm

خودرو بر رایگان

خودرو بر رایگان برای خودروهای فاقد حرکت در محدوده غرب تهران

settings_suggest

گارانتی بی قید و شرط

ارائه فاکتور سر برگ دار با مهر گارانتی بی قیدوشرط جهت خدمات و گیربکس های تعمیری

money_off

مشاوره عیب یابی رایگان همراه با دستگاه دیاگ

نازل ترین قیمت منطقه غرب تهران
باز شدن گیربکس در حضور مشتری

برای مشاهده ویدیو های آموزشی و اطلاعات بیشتر برند خودرو را انتخاب کنید


برای دریافت مشاوره تماس بگیرید:

09129570390 - 09194444607

وبلاگ
جدیدترین مقالات

برای مشاهده تازه ترین مقالات سایت کلیک کنید

مشاهده بیشتر

300K

مشتریان

647K

کارهای انجام شده

12 سال

سابقه فعالیت
ارسال پیام
maps_home_work
آدرس

تهران، شهران، میدان الغدیر، خیابان شهدا، مجتمع خدماتی ققنوس


headset_mic
شماره های تماس

09129570390 - 09194444607

expand_less
تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک چری غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک جک غرب تهران