کیا سراتو کوپه

درخواست تعمیر

همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت
شماره همراه
نوع خودرو
توضیحات
تماس تلفنی

سوالات متداول در خصوص خودرو کیا سراتو کوپه
1 رایج ترین مشکلات خرابی گیربکس اتوماتیک در کیا سراتو کوپه چیست ؟

زمانی که در هنگام تعویض دنده با مکث طولانی روبه رو شدید و یا در زمان شتاب گیری خودرو احساس لرزش کردین یعنی گیربکس اتوماتیک شما دچار ایراد شده است و باید به تعمیرگاه مراجعه کنید .

2 تعویض روغن گیربکس کیا سراتو کوپه هر چند مدت یکبار باید انجام شود ؟

هر 55000 هزار کیلومتر .

3 حجم روغن گیربکس کیا سراتو کوپه چقدر باید باشد ؟

7.1 لیتر .

4 علائم خرابی ساعت گیربکس اتوماتیک کیا سراتو کوپه چیست ؟

عوض شدن دنده به اشتباه ، احساس لغزش در هنگام تعویض دنده و صدا های شدید در هنگام تعویض دنده از نشانه های خراب ساعت گیربکس می باشد .

5 علت گاز هرز خوردن گیربکس اتوماتیک ماشین کیا سراتو چیست ؟

گاز هرز خوردن گیربکس اتوماتیک ماشین کیا سراتو به علت کمبود روغن ، نرسیدن روغن کافی پشت کاسه کلاچ ها و مستهلک شدن صفحه کلاچ ها می باشد .

6 چرا ماشین کیا سراتو زوزه می کشد ؟

صدای زوزه و صداهای غیر عادی در گیربکس اتوماتیک ماشین کیا سراتو به دلیل فشار روغن و یا خرابی دنده ها می باشد .

7 هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک کیا سراتو چقدر می باشد؟

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک کیا سراتو بستگی به مدل خودرو ، نوع گیربکس و خرابی آن دارد .


مشکلات رایج در گیربکس اتوماتیک کیا سراتو کوپه
گاز هرز خوردن گیربکس اتوماتیک کیا سراتو کوپه : نرسیدن روغن پشت کاسه کلاچ سراتو کوپه ، کمبود روغن گیربکس در کیا سراتو و فرسودگی صفحه کلاچ در سراتو باعث ایجاد گاز هرز در گیربکس خودرو می شود . لرزش خودرو سراتو کوپه هنگام حرکت : یکی از علائم مشکل در گیربکس سراتو کوپه لرزش خودرو در هنگام حرکت می باشد که علت آن می تواند خرابی در دسته موتور ، خرابی پلوس و بکسواد کردن صفحه کلاچ باشد . تاخیر در عملکرد گیربکس کیا سراتو کوپه : در خودرو کیا سراتو گیربکس آن طوری طراحی شده که در هنگام تعویض دنده با تاخیر انجام میشود که احتمال دارد به علت نشتی روغن گیربکس باشد . تقه زدن در گیربکس کیا سراتو : در خودرو کیا سراتو کوپه علت اصلی این مشکل میتواند ایراد برقی و یا میزان نبودن فشار روغن که ناشی از ایراد درساعت و یا خرابی و پارگی در دسته موتورهای گیربکس سراتو کوپه باشد.

هشدار های مهم در خرابی گیربکس اتوماتیک کیا سراتو کوپه
خودرو سراتو کوپه یک اتومبیل با سیستم مکانیکی و رایانه ای پیچیده می باشد . به همین دلیل تعمیرات گیربکس اتومبیل کیا سراتو کوپه هزینه بردار می باشد . به همین دلیل به هشدارهایی که از سمت گیربکس سراتو کوپه نشان داده میشود اهمیت داده و بلافاصله جهت تعمیر اصولی اقدام نمایید . احساس لرزش در جعبه دنده سراتو کوپه . تولید صدا در گیربکس سراتو کوپه . در کیا سراتو کوپه دنده از جای خود خارج شود . نشت یا سطح پایین روغن در گیربکس سراتو . روشن شدن چراغ اخطار در خودرو سراتو کوپه .

اقدامات اولیه در خرابی گیربکس اتوماتیک کیا سراتو کوپه
گیربکس سراتو کوپه جزء بخش های اصلی خودرو سراتو است و باید به هشدارها و نکات نگهداری از خودرو سراتو توجه کرد جهت جلوگیری از خرابی گیربکس سراتو کوپه ابتدا باید از عدم نشتی جعبه دنده مطمعن شوید ، نسبت به تعویض روغن در بازه های زمانی اعلام شده اقدام نمایید . در مجموع با رویت اولین ایراد و خطا در گیربکس کیا سراتو از خودرو کار زیاد نکشید و بلافاصله به یک تعمیرگاه مجرب خودرو سراتو را منتقل نمایید .

نکات مهم در نگهداری گیربکس اتوماتیک کیا سراتو کوپه
در گیربکس سراتو کوپه برای پیشگیری از آسیب دیدگی ، از دستگاه دیاگ استفاده کنید . توجه داشته باشید که روغن گیربکس کیا سراتو را هر چند هفته بررسی و تعویض نمایید . زمانی که دارید دنده خودرو را عوض میکنید بر روی پدال فشار کمتری وارد کنید . سرویس های دوره ای و مرتب گیربکس سراتو را انجام دهید . خطاهایی که از سمت گیربکس سراتو کوپه به وجود می آید را جدی و پیگیری نمایید .

تست سلامت گیربکس اتوماتیک کیا سراتو کوپه
دستگاه های تست گیربکس اتوماتیک یکی از دستگاه های اساسی در فرایند تست گیربکس و تعمیر آن می باشد . این دستگاه با توجه به عملکرد پیشرفته ای که دارد از طریق نمایشگر وضعیت خودرو را در حالت های مختلف بررسی می کند و نسبت به سالم و معیوب بودن گیربکس گزارش می دهد

روش های جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک کیا سراتو کوپه
روش های جلوگیری از خرابی گیربکس کیا سراتو کوپه عبارت اند از : جهت جلوگیری از آسیب دیدگی گیربکس سراتو کوپه ، از دیاگ استفاده کنید . به سرویس های دوره ای گیربکس سراتو کوپه توجه ویژه ای کنید . روغن گیربکس سراتو کوپه را به طور مرتب چک کنین و در موعد مقرر که توسط کمپانی اعلام شده جهت تعویض روغن سراتو اقدام نمایید .

عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک کیا سراتو کوپه
در خودرو کیا سراتو ، در حالت خلاص به هیچ عنوان اتومبیل را حرکت ندهید ، حتی اگر در سراشیبی بودید . به هیچ عنوان در حالت حرکت دنده سراتو کوپه را تغییر ندهید . قبل از قرار دادن دنده سراتو روی حالت D ، گاز خالی ندهید . به سرویس های دوره ای گیربکس کیا سراتو توجه داشته باشید .

شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک کیا سراتو کوپه
شایع ترین علل خرابی گیربکس کیا سراتو : کاهش شتاب خودرو سراتو کوپه یا پاسخ ناکافی دریچه گاز . نشتی در گیربکس کیا سراتو . لرزش خودرو همراه با صدای در حین تعویض دنده در سراتو کوپه . بیرون پریدن دنده کیا سراتو کوپه .

تعمیر گیربکس کیا سراتو کوپه
ماشین سراتو کوپه یک فرایند بسیار جذاب برای انتقال نیرو از موتور به چرخ‌ها دارد . مهمترین قسمت در سراتو کوپه جعبه دنده آن می باشد . عواملی وجود دارد که باعث میشود که گیربکس کیا سراتو شما خراب بشود . با رویت هر گونه مشکل باید خودرو سراتو کوپه را از حرکت باز دارید و بلافاصله به تعمیرگاه مجرب منتقل کنید تا با بررسی ایراد ، مشکل را پیدا و رفع نماید . با توجه به حساس بودن گیربکس و همچنین بالا بودن هزینه ها به شما پیشنهاد میشود که خودرو خود را به تعمیرگاه گنجی گیربکس بسپارید زیرا از نیروی متخصص دوره دیده و دستگاه های به روز جهت پیدا کردن ایراد به وجود آمده در سراتو کوپه استفاده می کند و همچنین در حضور خود شما عیب گیربکس کیا سراتو را بررسی و با کمترین هزینه گیربکس کیا سراتو کوپه شما را تعمیر می کند .


تعمیر گیربکس خودرو های چینی و وارداتی

دانگ فنگ , جیلی , جک , لیفان , ام وی ام , چری , چانگان , بسترن , برلیانس , ام جی

درباره ما

مجموعه گنجی گیربکس از سال 1390 به صورت تخصصی در امور تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین های خارجی شروع به فعالیت نمود این مجموعه دارای مدارک بین المللی از شرکت های هیوندا کیا نیسان تویوتا و انواع برند خودروهای چینی می باشد یکی از مزایای مجموعه گنجی گیربکس باز کردن و عیب یابی گیربکس حضور مشتری می باشد که کلیه خدمات و تعمیرات گیربکس را گارانتی بی قیدوشرط می‌کند

ارتباط با ما
imgabout


ویدئوی معرفی

image
خدمات
خدمات ما
alarm

خودرو بر رایگان

خودرو بر رایگان برای خودروهای فاقد حرکت در محدوده غرب تهران

settings_suggest

گارانتی بی قید و شرط

ارائه فاکتور سر برگ دار با مهر گارانتی بی قیدوشرط جهت خدمات و گیربکس های تعمیری

money_off

مشاوره عیب یابی رایگان همراه با دستگاه دیاگ

نازل ترین قیمت منطقه غرب تهران
باز شدن گیربکس در حضور مشتری

برای مشاهده ویدیو های آموزشی و اطلاعات بیشتر برند خودرو را انتخاب کنید


برای دریافت مشاوره تماس بگیرید:

09129570390 - 09194444607

وبلاگ
جدیدترین مقالات

برای مشاهده تازه ترین مقالات سایت کلیک کنید

مشاهده بیشتر

300K

مشتریان

647K

کارهای انجام شده

12 سال

سابقه فعالیت
ارسال پیام
maps_home_work
آدرس

تهران، شهران، میدان الغدیر، خیابان شهدا، مجتمع خدماتی ققنوس


headset_mic
شماره های تماس

09129570390 - 09194444607

expand_less
تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک چری غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک جک غرب تهران