جک JAC J5

درخواست تعمیر

جهت درخواست تعمیر فوری ویا تعیین وقت با ما تماس بگیرید
09129570390 09194444607

سوالات متداول در خصوص خودرو جک JAC J5
1 روغن گیربکس جک j5 هر چند مدت یکبار باید تعویض شود ؟

هر 55 هزار کیلومتر .

2 علائمی که نشان می دهد روغن گیربکس جک jack j5 باید تعویض شود ؟

مشکل در عوض کردن دنده ، در رفتن دنده ، حرکت نکردن ماشین ، شنیدن صداهای غیر عادی ، نمایش علامت تعجب در پشت آمپر خودرو

3 از کجا بدونم گیربکس اتوماتیک جک j5 نیاز به روغن دارد ؟

زمانی که چراغ هشدار روی داشبورد روشن شده باشد . زمانی که احساس کردین در حین تعویض ، دنده ها لیز می خورند . اگر بوی سوختگی در گیربکس احساس کردین و همچنین تعوثیض دنده با تاخیر از نشانه های کمبود روغن گیربکس می باشد .

4 حجم مورد نیاز روغن گیربکس برای جک j5 چقدر می باشد ؟

اگر روغن به صورت دستی تخلیه شود حجم روغن مورد نیاز 4.4 لیتر می باشد و زمانی که با دستگاه این کار را انجام دهید به 7.7 لیتر روغن نیاز دارید .

5 علائمی که نشان می دهد گیربکس اتوماتیک جک j5 دچار ایراد شده است ؟

لرزش گیربکس در حین حرکت ، گرمای بیش از حد گیربکس اتوماتیک جک J5 ، مصرف سوخت بالا گیربکس جک J5 ، شنیدن صداهای غیر عادی از داخل موتور

6 دلیل لرزش جک jack j5 در حین حرکت چیست ؟

فرسودگی دنده ها ، سوختگی کلاچ ها و استفاده از روغن نامناسب در گیربکس اتوماتیک جک j5 ، باعث لرزش در خودرو می شود .

7 قرارگرفتن دنده در مد اضطرار در گیربکس اتومات جک j5 به چه علت می باشد ؟

به دلیل گرم شدن بیش از حد گیربکس اتوماتیک می باشد .

8 چرا جک J5 حالت P و توقف را تشخیص نمی دهد ؟

شایع ترین علت این مشکل خرابی سلکتور گیربکس اتوماتیک می باشد .

9 چرا جک J5 حالت P و توقف را تشخیص نمی دهد ؟

شایع ترین علت این مشکل خرابی سلکتور گیربکس اتوماتیک می باشد .


مشکلات رایج در گیربکس اتوماتیک جک JAC J5
حرارت بالا در گیربکس jac j5 : دمای بالا در گیربکس جک j5 ، باعث مشکلات زیادی از جمله افزایش استهلاک می شود . بنابراین بهتر است که در کیلومتر های مشخص قطعه بررسی شود و در صورت معیوب بودن تعویض شود . عدم شتاب مناسب و کاهش توان خودرو جک J5 : عدم هماهنگی گیربکس با موتور جک J5 باعث شتاب کم در گیربکس می شود . تقه زدن گیربکس Jac j5 : تقه زدن گیربکس جک ناشی از مشکلات در روغن گیربکس و فیلتر آن می باشد . اگر روغن یا فیلتر را به موقع تعویض نکنید با مشکل تقه زدن در گیربکس رو به رو خواهید شد . صداهای نامناسب در گیربکس jac j5 : یکی از دلایل ایجاد صداهای غیر عادی در گیربکس استفاده از روغن های بی کیفیت و نامناسب در گیربکس می باشد . در صورتی که صدای خرد شدن را احساس کردین حتما باید گیربکس جک j5 باز شود و قطعه معیوب تعویض شود.

هشدار های مهم در خرابی گیربکس اتوماتیک جک JAC J5
روشن شدن چراغ چک موتور jac j5 : از هشدارهای مهم در خرابی گیربکس jac j5 روشن شدن چراغ چک می باشد که در صورت مشاهده حتما باید به تعمیرگاه مراجعه کنید تا قطعه معیوب به موقع عیب یابی شود و از خرابی سایر قطعات جلوگیری شود . شنیدن سر و صدا در زمان خلاصی خودرو : این مشکل به دلیل کثیفی و کم بودن روغن گیربکس اتومات ممکن است به وجود بیاید . همچنین خرابی بلبرینگ ها و چرخ دنده ها باعث ایجاد سرو صدا در گیربکس می شود . تکان های خودرو جک j5 در حین حرکت : این مشکل نشان دهنده ی خرابی کلاچ می باشد . تعویض دنده با تاخیر jac j5 : عوض شدن دنده به سختی نشان دهنده مشکل در گیربکس و تعویض دنده با مکث نشان از خرابی کلاچ می باشد . بوی سوختگی از ناحیه گیربکس jac j5 : یکی از دلایل استشمام بوی سوختگی بیش از اندازه گرم شدن یا کثیفی روغن گیربکس می باشد . در صورت بروز این مشکل حتما به تعمیرگاه مراجعه کنید .

اقدامات اولیه در خرابی گیربکس اتوماتیک جک JAC J5
زمانی که از ناحیه گیربکس جک J5 بوی سوختگی احساس کردین ، حتما روغن گیربکس را چک کنید و سریعا به تعمیرگاه مراجعه کنید . در صورتی که جک J5 شما در حالت اضطرار دنده 3 قرار گرفت ، به هیچ عنوان در این شرایط حرکت نکنید ، خودرو را متوقف کرده و با حمل خودرو با جرثقیل به تعمیرگاه مراجعه کنید .

نکات مهم در نگهداری گیربکس اتوماتیک جک JAC J5
1. سرویس های دوره ای را در خودرو جک j5 را جدی بگیرید و به موقع نسبت به انجام آن اقدام کنید . 2. برای جلوگیری از گرمای بیش از حد موتور در گیربکس جک j5 ، حتما سیستم خنک کننده را هر چند مدت یکبار بررسی کنید . 3. در خودروهای جک j5 ، روغن گیربکس را حتما همراه با فیلتر بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض کنید . 4. در زمان ترافیک های طولانی دنده خودرو جک j5 را در حالت دستی قرار دهید .

تست سلامت گیربکس اتوماتیک جک JAC J5
یکی از راه های تشخیص تست سلامت گیربکس جک J5 ، استفاده از دستگاه های تست سلامت می باشد . این دستگاه ها با توجه به عملکرد پیشرفته ای که دارند از طریق نمایشگر عملکرد دستگاه را بررسی کرده و گزارش می دهند .

روش های جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک جک JAC J5
1. در خودرو جک j5 ، برای قرار دادن دنده در حالت R حتما توقف کنید و پس از ایست کامل دنده را در حالت R قرار دهید . 2. پشت چراغ قرمز درخودرو جک j5 ، اگر زمان توقف کمتر از 60 ثانیه بود ، دنده را خلاص نکنید اما اگر بیشتر شد حتما دنده را خلاص کنید تا از هرزگردی و شفت گیربکس جلوگیری شود . عدم رعایت این موضوع باعث سوختگی صفحات کلاچ می شود . 3. در حین رانندگی به هیچ عنوان دنده را در حالت خلاص و مجددا حرکت قرار ندهید . این عمل در خودرو جک j5 حتما باید در زمان توقف کامل خودرو صورت بگیرد . عدم رعایت این موضوع باعث شکستگی و آسیب جدی به باند و صفحه کلاچ می شود .

عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک جک JAC J5
1.مهمترین راه برای افزایش طول عمر و حفظ سلامتی در گیربکس جک j5 ، جدی گرفتن سرویس های دوره ای می باشد . 2. زمانی که خودروی جک J5 دارای بار زیاد می باشد ، حتما با دنده سنگین حرکت کنید . 3. سعی کنید موتور جک j5 را در شرایط مختلف تحت فشار قرار ندهید . 4. در انتخاب لاستیک مناسب برای خودرو جک j5 دقت کنید . 5. توجه داشته باشید که باد لاستیک ها در خودرو جک j5 تنظیم باشد .

شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک جک JAC J5
بی توجهی به سرویس های دوره ای و عدم توجه به روغن گیربکس جک J5 از شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک می باشد .

تعمیر گیربکس جک JAC J5
تعمیرگاه تخصصی گیربکس گنجی با سابقه ی 12 ساله ی خود در زمینه تعمیر گیربکس خودرو های چینی آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد . یکی از مزایای تعمیر گیربکس در این تعمیرگاه باز شدن آن در حضور مشتری می باشد و همچنین پس از تعمیر نیز شما گارانتی 12 ماهه دریافت خواهید کرد .


تعمیر گیربکس خودرو های چینی و وارداتی

دانگ فنگ , جیلی , جک , لیفان , ام وی ام , چری , چانگان , بسترن , برلیانس , ام جی

درباره ما

مجموعه گنجی گیربکس از سال 1390 به صورت تخصصی در امور تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین های خارجی شروع به فعالیت نمود این مجموعه دارای مدارک بین المللی از شرکت های هیوندا کیا نیسان تویوتا و انواع برند خودروهای چینی می باشد یکی از مزایای مجموعه گنجی گیربکس باز کردن و عیب یابی گیربکس حضور مشتری می باشد که کلیه خدمات و تعمیرات گیربکس را گارانتی بی قیدوشرط می‌کند

ارتباط با ما
imgabout


ویدئوی معرفی

image
خدمات
خدمات ما
alarm

خودرو بر رایگان

خودرو بر رایگان برای خودروهای فاقد حرکت در محدوده غرب تهران

settings_suggest

گارانتی بی قید و شرط

ارائه فاکتور سر برگ دار با مهر گارانتی بی قیدوشرط جهت خدمات و گیربکس های تعمیری

money_off

مشاوره عیب یابی رایگان همراه با دستگاه دیاگ

نازل ترین قیمت منطقه غرب تهران
باز شدن گیربکس در حضور مشتری

برای مشاهده ویدیو های آموزشی و اطلاعات بیشتر برند خودرو را انتخاب کنید


برای دریافت مشاوره تماس بگیرید:

09129570390 - 09194444607

وبلاگ
جدیدترین مقالات

برای مشاهده تازه ترین مقالات سایت کلیک کنید

مشاهده بیشتر

300K

مشتریان

647K

کارهای انجام شده

12 سال

سابقه فعالیت
ارسال پیام
maps_home_work
آدرس

تهران، شهران، میدان الغدیر، خیابان شهدا، مجتمع خدماتی ققنوس


headset_mic
شماره های تماس

09129570390 - 09194444607

expand_less
تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک چری غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک جک غرب تهران