هیوندای جنسیس کوپه G70 | با گیربکس اتوماتیک 6سرعته

درخواست تعمیر

جهت درخواست تعمیر فوری ویا تعیین وقت با ما تماس بگیرید
09129570390 09194444607

سوالات متداول در خصوص خودرو هیوندای جنسیس کوپه G70 | با گیربکس اتوماتیک 6سرعته
1 مشکلات رایج گیربکس اتوماتیک هیوندای جنسیس G70 چیست؟

احساس بوی سوختگی ، تقه زدن و گاز هرز خوردن ماشین ، نشتی روغن گیربکس جنسیس G70 ، ، تاخیر در عملکردن گیربکس اتوماتیک ، زوزه کشیدن و شنیدن صداهای غیر عادی گیربکس های اتوماتیک ، گیرکردن خودرو جنسیس G70 در حالت پارک ، لرزش خودرو در هنگام حرکت

2 روغن گیربکس هیوندای جنسیس کوپه G70 هرچند مدت یکبار باید تعویض شود؟

بعد از هر 40 هزار کیلومتر .

3 چرا گیربکس اتوماتیک جنسیس کوپه G70 زوزه می کشد؟

به دلیل صدای فشار روغن و خرابی دنده ها می باشد .

4 مشکل گاز هرز خوردن جنسیس کوپه G70 نشان از خرابی چه قسمت هایی از گیربکس می باشد؟

نشان از خرابی صفحه کلاچ می باشد که دلیل آن نرسیدن روغن به پشت کاسه کلاچ ها می باشد.

5 چرا دنده جنسیس کوپه G70 در حالت پارک گیر می کند؟

ممکن است اهرم تعویض دنده از داخل شکسته باشد یا سکتور خراب شده باشد.

6 علت خلاص شدن گیربکس اتوماتیک هیوندای جنسیس کوپه G70 چیست؟

در صورتی که اویل پمپ گیربکس ماشین جنسیس کوپه G70 شما بریده شود این مشکل به وجود می آید. خراب شدن توربین ، هرز شدن پلوس ، خالی بودن روغن از گیربکس و خرابی دنده ها می تواند از عوامل دیگر بروز این مشکل باشد.

7 چرا گیربکس اتوماتیک جنسیس G70 بوی سوختگی می دهد؟

به دلیل گرم شدن بیش از حد روغن گیربکس می باشد.

8 علائم کمبود روغن گیربکس هیوندای جنسیس G70 چیست؟

گرم شدن بیش از حد گیربکس ، تعویض دنده به صورت نامنظم ، تاخیر در عوش شدن دنده ،

9 اگر روغن گیربکس در خودروی جنسیس G70 زیاد باشد چه اتفاقی می افتد؟

زیاد بودن روغن گیربکس باعث افزایش فشار ، فرسودگی بیش از حد گیربکس ، خرابی گیربکس


مشکلات رایج در گیربکس اتوماتیک هیوندای جنسیس کوپه G70 | با گیربکس اتوماتیک 6سرعته
1. مسدود شدن فیلتر روغن : این امکان وجود دارد که در اثر تراشیدن فلز یا خراب شدن قطعات داخل گیربکس اتوماتیک هیوندای جنسیس کوپه G70 فیلتر روغن خودرو مسدود شده باشد . در این صورت فیلتر روغن را تعویض نموده و سایر قطعات را بررسی کنید . 2. سطح کم مایع انتقال : در خودرو هیوندای جنسیس کوپه G70 که بیش از 100000 مایل حرکت کرده‌اند این مشکل طبیعی است . در صورت عدم توجه به پایین بودن سطح روغن گیربکس ، تعویض دنده شما با تاخیر انجام شده و در هنگام حرکت خودرو متوجه گیرکردن شافت در گیربکس می‌شوید . در این صورت باید حتما به تعمیرگاه مراجعه نمایید . 3. خرابی گشتاور یا پمپ روغن در گیربکس هیوندای جنسیس کوپه G70 : اگر دنده را در حالت R یا D قرار دادید و ماشین حرکت نکرد یعنی پمپ روغن شما دچار ایراد شده است . این مشکل در هیوندای جنسیس بسیار جدی می باشد و به شما توصیه می‌کنیم با مشاهده این مورد سریعاً به تعمیرگاه بروید . 4. خرابی سنسورهای ورودی و خروجی در گیربکس هیوندای جنسیس کوچه G70 : در صورت خراب شدن هر کدام از این سنسورها شما پیغام خرابی را از طریق روشن شدن چراغ موتور دریافت می کنید . در این صورت گیربکس هیوندای جنسیس در دنده گیر می‌کند و سرعت خودرو ممکن است حداکثر به 45 مایل در ساعت محدود شود .

هشدار های مهم در خرابی گیربکس اتوماتیک هیوندای جنسیس کوپه G70 | با گیربکس اتوماتیک 6سرعته
1. شنیدن صدای وزوز و یا ضربه خوردن هنگام حرکت در گیربکس خودرو هیوندا جنسیس کوپه G70 : 2. از گیربکس هیوندای جنسیس کوپه به مشام شم بوی سوختگی بیاید . 3. سخت جا رفتن دنده هیوندای جنسیس کوپه G 70 . 4. در خودرو هیوندای جنسیس کوپه ، روشن شدن چراغ چک موتور ، هشدار مشکل از ناحیه گیربکس می باشد . 4. تاخیر در عملکرد گیربکس هیوندای جنسیس کوپه .

اقدامات اولیه در خرابی گیربکس اتوماتیک هیوندای جنسیس کوپه G70 | با گیربکس اتوماتیک 6سرعته
در خودرو هیوندای جنسیس کوپه G70 ، مراقبت و انجام به موقع سرویس‌ گیربکس یکی از مهمترین مسائل در تعمیر این خودرو می باشد . به این نکته توجه داشته باشید که هر زمان چراغ چک خودروی هیوندای جنسیس کوپه شما فعال شد ، باید آن را برای تعمیر گیربکس به تعمیرگاه ببرید . مسئله مهم دیگر بخش مربوط به اتصالات برق خودرو هیوندای جنسیس کوپه G 70 است که بسیار پیچیده می باشد و ممکن است حتی با استفاده از قطعه‌ای به نام آمپلی فایر و یا دزدگیرهای تقلبی به آن آسیب برسد . همچنین در خودرو هیوندای جنسیس کوپه G70 ، به طور مرتب و دوره ای روغن گیربکس را چک کنید تا اگر مشکلی پیش آمد مثلا روغن گیربکس رو به اتمام بود به تعمیرگاه مراجعه و روغن گیربکس هیوندای جنسیس کوپه G70 را تعویض نمایید تا از آسیب رسانی به سایر قطعات جلوگیری شود .

نکات مهم در نگهداری گیربکس اتوماتیک هیوندای جنسیس کوپه G70 | با گیربکس اتوماتیک 6سرعته
1. به علائم روی دنده اتوماتیک درخودروهای هیوندای جنسیس کوپه G70 توجه کنید و هر علامت که روی دنده درج شده است را خوب بشناسید که در هنگام رانندگی آسیب کمتری به گیربکس خودرو شما برسد . 2. توجه داشته باشید که در خودرو هیوندای جنسیس کوپه G70 در سطوح شیب دار برای اینکه به گیربکس خودرو شما کمتر آسیب برسد ابتدا ترمز دستی را بکشید و بعد دنده را در حالت P قرار بدهید ، با این کار از افزایش فشار بر روی گیربکس خوداری می کنید . 3. یکی از تصورات غلطی که بعضی از عموم مردم در خودروهای دنده اتوماتیک دارند این است که دنده خودرو را در سرازیری روی حالت خلاص قرار می دهند که این یک تصور اشتباه است . زیرا باعث آسیب رسیدن به گیربکس خودرو می شود .

تست سلامت گیربکس اتوماتیک هیوندای جنسیس کوپه G70 | با گیربکس اتوماتیک 6سرعته
یکی از راهکارها برای بررسی تست سلامت گیربکس هیوندای جنسیس کوپه G70 ، استفاده از دستگاه های تست سلامت گیربکس می باشد . این دستگاه ها با توجه به عملکرد پیشرفته ای که دارند خطاها و عیب های گیربکس را بررسی کرده و بر روی صفحه نمایش نشان می دهند .

روش های جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک هیوندای جنسیس کوپه G70 | با گیربکس اتوماتیک 6سرعته
1. به سرویس دوره ای گیربکس خودرو هیوندای جنسیس کوپه اهمیت بدهید تا دچار مشکل و پرداخت هزینه زیاد نشوید . 2. اگر در محلی بودید که ترافیک روان بود دنده خودرو را در حالت دستی قرار دهید تا آسیب کمتری به گیربکس هیوندای جنسیس کوپه G70 شما وارد شود . 3. از لاستیک های مناسب خودرو برای هیوندای جنسیس کوپه G70 استفاده کنید زیرا لاستیک اگر مناسب نباشد باعث خرابی گیربکس می شود . 4. توجه داشته باشید از خودروهای اتوماتیک به عنوان یدک کش استفاده نکنید ، زیرا به مرور زمان بر روی عملکرد گیربکس خودرو تاثیر گذاشته و باعث خرابی آن میشود . 5. همیشه سیستم خنک کننده خودرو هیوندای کوپه G70 خود را چک کنید .

عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک هیوندای جنسیس کوپه G70 | با گیربکس اتوماتیک 6سرعته
1. تعویض به موقع روغن گیربکس درطول عمر گیربکس خودرو هیوندای جنسیس کوپه تاثیر چشم گیری دارد . 2. در خودرو هیوندای جنسیس کوپه G70 ، رانندگی اصولی و صحیح باعث طول عمر خودرو می شود و در آینده هزینه های کمتری برای شما در بر می گیرد . 3. دربازه زمانی که توسط کمپانی اعلام شده ، خودرو هیوندای کوپه G70 خود را جهت معاینه فنی دوره ای به تعمیرگاه خودرو مجهز و مجرب برده تا خودرو شما چک و رفع نواقص شود .

شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک هیوندای جنسیس کوپه G70 | با گیربکس اتوماتیک 6سرعته
مشکلات موجود در روغن گیربکس هیوندای جنسیس کوپه G70 ، اعم از کثیف بودن یا بی کیفیت بودن روغن ، پایین بودن سطح روغن و غیره از شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک می باشد .

تعمیر گیربکس هیوندای جنسیس کوپه G70 | با گیربکس اتوماتیک 6سرعته
خودرو گیربکس اتوماتیک هیوندای جنسیس کوپه مدل G70 ، نیاز به توجه و رسیدگی ویژه ای دارد . با توجه به مواردی که در خصوص این خودرو گفته شد ، حتما هر چند وقت یکبار سرویس های دوره ای را نزد تعمیرکار مجرب انجام دهید . همچنین خاطر نشان می شود که تیم گنجی گیربکس آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد . در صورت مواجه شدن با علائمی که نشان از خرابی گیربکس می دهد در خودرو هیوندای جنسیس کوپه مدل کوپه G70 می توانید با همکاران ما تماس بگیرید مشاوره رایگان دریافت کنید و از خدمات پس از تعمیر نیز بهره مند شوید .


تعمیر گیربکس خودرو های چینی و وارداتی

دانگ فنگ , جیلی , جک , لیفان , ام وی ام , چری , چانگان , بسترن , برلیانس , ام جی

درباره ما

مجموعه گنجی گیربکس از سال 1390 به صورت تخصصی در امور تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین های خارجی شروع به فعالیت نمود این مجموعه دارای مدارک بین المللی از شرکت های هیوندا کیا نیسان تویوتا و انواع برند خودروهای چینی می باشد یکی از مزایای مجموعه گنجی گیربکس باز کردن و عیب یابی گیربکس حضور مشتری می باشد که کلیه خدمات و تعمیرات گیربکس را گارانتی بی قیدوشرط می‌کند

ارتباط با ما
imgabout


ویدئوی معرفی

image
خدمات
خدمات ما
alarm

خودرو بر رایگان

خودرو بر رایگان برای خودروهای فاقد حرکت در محدوده غرب تهران

settings_suggest

گارانتی بی قید و شرط

ارائه فاکتور سر برگ دار با مهر گارانتی بی قیدوشرط جهت خدمات و گیربکس های تعمیری

money_off

مشاوره عیب یابی رایگان همراه با دستگاه دیاگ

نازل ترین قیمت منطقه غرب تهران
باز شدن گیربکس در حضور مشتری

برای مشاهده ویدیو های آموزشی و اطلاعات بیشتر برند خودرو را انتخاب کنید


برای دریافت مشاوره تماس بگیرید:

09129570390 - 09194444607

وبلاگ
جدیدترین مقالات

برای مشاهده تازه ترین مقالات سایت کلیک کنید

مشاهده بیشتر

300K

مشتریان

647K

کارهای انجام شده

12 سال

سابقه فعالیت
ارسال پیام
maps_home_work
آدرس

تهران، شهران، میدان الغدیر، خیابان شهدا، مجتمع خدماتی ققنوس


headset_mic
شماره های تماس

09129570390 - 09194444607

expand_less
تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک چری غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک جک غرب تهران