کیا سراتو 2017

درخواست تعمیر

جهت درخواست تعمیر فوری ویا تعیین وقت با ما تماس بگیرید
09129570390 09194444607

سوالات متداول در خصوص خودرو کیا سراتو 2017
1 تعویض روغن گیربکس سراتو هرچند مدت یکبار باید انجام شود؟

روغن گیربکس کیا سراتو باید هر 40 هزار کیلومتر تعویض شود.

2 از کجا بدونم روغن گیربکس سراتو باید عوض شود؟

زمانی که رنگ روغن تیره شد یا دنده جا نرفت یا به سختی عوض شد باید روغن را تعویض کرد.

3 علت لرزش در دنده و فرمان سراتو چیست؟

اسیب دیدن بلبرینگ ها و یا چرخ دنده های داخل گیربکس باعث لرزش در خودرو می شود.

4 از کجا بدونم گیربکس سراتو دچار اختلال شده است ؟

روشن شدن چراغ check engine نشان از خرابی گیربکس می دهد.

5 چرا گیربکس سراتو در تعویض دنده تقه می زند؟

عوامل زیر باعث ایجاد تقه در گیربکس می شود: کثیفی روغن و فیلتر روغن گیربکس سراتو ضعیف بودن شیربرقی ها و سوپاپ ها اختلال در عملکرد شیر رادیاتور

6 بهترین روغن برای گیربکس ماشین سراتو چیست ؟

بهترین روغن گیربکس سراتو ادینول XN6 می باشد.

7 علائم خرابی و فاسد شدن روغن گیربکس اتوماتیک سراتو چیست؟

مهمترین علائم خرابی روغن گیربکس تغییر رنگ از صورتی شفاف به قهوه ای تیره یا مشکی می باشد.

8 چه عواملی باعث روشن شدن چراغ چک خودرو می شود؟

عدم گاز خوردن خودرو هنگام فشار دادن پدال گاز کم بودن روغن گیربکس اتوماتیک نشتی زیر ماشین گرمای بیش از حد


مشکلات رایج در گیربکس اتوماتیک کیا سراتو 2017
مشکل گاز هرز خوردن سراتو : علت اصلی این مشکل کمبود روغن گیربکس سراتو 2017 و فرسودگی و خراب شدن صفحه کلاچ ها می باشد . نشت روغن گیربکس سراتو 2017 : رایج ترین مشکل در گیربکس سراتو کاهش سطح روغن در اثر نشت روغن آن می باشد . اگر زیر خودرو سراتو 2017 لکه های سیاه تیره یا قرمز جمع شود نشانه نشت روغن از گیربکس سراتو می باشد . شکستگی قطعات گیربکس سراتو : زمانی که ماشین شما در سرعت های معینی دچار لغزش های غیرمعمول می شود یا فیوزهای آن ناگهان می سوزد احتمالا قطعات گیربکس سراتو دچار شکستگی شده است . توقف موتور سراتو در سرعت های پایین : از کار افتادن کلاچ مبدل گشتاور در سرعت های پایین باعث بوجود آمدن این مشکل می شود . در این حالت موتور و گیربکس سراتو 2017 به طور دائمی در هم قفل می شوند و باعث اختلال در عملکرد چرخش دیفرانسیل موتور و گیربکس سراتو می شود در نتیجه موتور متوقف می شود .

هشدار های مهم در خرابی گیربکس اتوماتیک کیا سراتو 2017
احساس بوی سوختگی از گیربکس سراتو : دلیل بوی سوختگی از ناحیه گیربکس سراتو 2017 ، گرم شدن بیش از حد روغن گیربکس سراتو یا کثیف شدن آن می باشد . گیرکردن دنده سراتو 2017 در حالت پارک : این حالت زمانی پیش می آید که اهرم تعویض دنده شما از داخل گیربکس سراتو شکسته شده باشد یا سلکتور دچار خرابی شده باشد . احساس لرزش در حین حرکت سراتو : لرزش خودرو سراتو 2017 به دلیل خرابی در دسته موتور ، خرابی پلوس ها و بکسواد کردن صفحه کلاچ سراتو 2017 می باشد . تاخیر در گیربکس اتوماتیک سراتو : از مهمترین دلایل تاخیر در گیربکس اتوماتیک سراتو نشتی روغن گیربکس می باشد. در صورت مشاهده این علائم حتما به تعمیرگاه مراجعه کنید . شنیدن سروصدا از سراتو 2017 در زمان خلاصی : پایین بودن سطح روغن گیربکس سراتو 2017 ، کثیفی روغن گیربکس و کثیفی قطعاتی مثل بلبرینگ، زنجیر دنده عقب و دنده ها باعث ایجاد صدا د رسراتو 2017 می شود .

اقدامات اولیه در خرابی گیربکس اتوماتیک کیا سراتو 2017
در صورت شنیدن صدای جیغ و سوت از گیربکس اتوماتیک کیا سراتو روغن گیربکس را چک کنید . احتمالا روغن گیربکس سراتو 2017 دچار نشتی شده باشد . زمانی که ماشین در حالت مد اضطرار قرار گرفت حتما خودرو کیا سراتو را متوقف کنید و با جرثقیل به تعمیرگاه مراجعه کنید .

نکات مهم در نگهداری گیربکس اتوماتیک کیا سراتو 2017
1. مواظب باشید که روغن گیربکس کیا سراتو 2017 به ته نرسد ، تمام شدن روغن گیربکس باعث از کار افتادن ناگهانی ماشین می شود . 2. روغن گیربکس کیا سراتو را چک کنید اگر رو به کدری باشد نشان می دهد که زمان تعویض آن فرا رسیده ، پس با تعویض به موقع از خرابی گیربکس سراتو 2017 جلوگیری کنید . 3. زمانی که خودرو در سطح شیبدار قرار گرفته است ، حتما ترمز دستی را بکشید تا از فشار وارده بر گیربکس کیا سراتو جلوگیری شود .

تست سلامت گیربکس اتوماتیک کیا سراتو 2017
بهترین روش برای اطلاع از سلامت گیربکس اتوماتیک سراتو ، استفاده از دستگاه های تست سلامت گیربکس می باشد. این دستگاه ها با توجه به عملکرد پیشرفته ای که دارند بعد از بررسی و عیب یابی گیربکس کیا سراتو 2017 ، خطاهای آن را بر روی صفحه نمایشگر نمایش می دهند .

روش های جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک کیا سراتو 2017
1. به کیلومتر شمار خودرو کیا سراتو توجه کنید . بعد از هر 24 هزار کیلومتر روغن گیربکس سراتو 2017 را بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض کنید . 2. حتما از روغن گیربکس مناسب سراتو استفاده کنید . استفاده از روغن های بی کیفیت و نامرغوب که باعث خرابی گیربکس کیا سراتو می شود اجتناب نمایید . 3. برای تعویض دنده گیربکس سراتو به هیچ عنوان عجله نکنید . سرعت در تعویض دنده به گیربکس خودرو سراتو 2017 آسیب های جدی وارد میکند .

عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک کیا سراتو 2017
1. افزایش طول عمر روغن گیربکس سراتو به دو عامل مهم بستگی دارد : میزان دمای کارکرد و مسافت طی شده با خودرو . برای جلوگیری از افزایش دمای بیش از حد گیربکس سراتو 2017 ، حتما روغن گیربکس را حداقل سالی یکبار تخلیه کنید . 2. همیشه از سالم بودن سیستم خنک کننده خودرو سراتو اطمینان حاصل کنید. زیرا حرارت زیاد در سیستم باعث خرابی گیربکس سراتو 2017 می شود . 3. در خودرو سراتو ، زمان تعویض دنده حتما ایست کامل کنید و سپس دنده کیا سراتو را عوض کنید . 4. برای مدت طولانی در خودرو سراتو 2017 از تایر زاپاس استفاده نکنید . استفاده از تایر زاپاس که هماهنگ باسایر تایر ها نیست در مدت طولانی علاوه بر اسیب به گیربکس کیا سراتو ، سایر قسمت های موتور را نیز دچار اختلال میکند .

شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک کیا سراتو 2017
نشت روغن در گیربکس کیا سراتو 2017 از شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک سراتو می باشد . این مشکل باعث اختلال در حر کت خودرو سراتو می شود .

تعمیر گیربکس کیا سراتو 2017
تعمیر گیربکس اتوماتیک کیا سراتو در تعمیرگاه گیربکس گنجی با بالاترین کیفیت انجام می شود . در صورت مشاهده هرگونه خرابی در گیربکس اتوماتیک ماشین سراتو می توانید با همکاران ما تماس بگیرید مشاوره رایگان دریافت کنید و همچنین پس از تعمیر گارانتی بی قید و شرط دریافت کنید .


تعمیر گیربکس خودرو های چینی و وارداتی

دانگ فنگ , جیلی , جک , لیفان , ام وی ام , چری , چانگان , بسترن , برلیانس , ام جی

درباره ما

مجموعه گنجی گیربکس از سال 1390 به صورت تخصصی در امور تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین های خارجی شروع به فعالیت نمود این مجموعه دارای مدارک بین المللی از شرکت های هیوندا کیا نیسان تویوتا و انواع برند خودروهای چینی می باشد یکی از مزایای مجموعه گنجی گیربکس باز کردن و عیب یابی گیربکس حضور مشتری می باشد که کلیه خدمات و تعمیرات گیربکس را گارانتی بی قیدوشرط می‌کند

ارتباط با ما
imgabout


ویدئوی معرفی

image
خدمات
خدمات ما
alarm

خودرو بر رایگان

خودرو بر رایگان برای خودروهای فاقد حرکت در محدوده غرب تهران

settings_suggest

گارانتی بی قید و شرط

ارائه فاکتور سر برگ دار با مهر گارانتی بی قیدوشرط جهت خدمات و گیربکس های تعمیری

money_off

مشاوره عیب یابی رایگان همراه با دستگاه دیاگ

نازل ترین قیمت منطقه غرب تهران
باز شدن گیربکس در حضور مشتری

برای مشاهده ویدیو های آموزشی و اطلاعات بیشتر برند خودرو را انتخاب کنید


برای دریافت مشاوره تماس بگیرید:

09129570390 - 09194444607

وبلاگ
جدیدترین مقالات

برای مشاهده تازه ترین مقالات سایت کلیک کنید

مشاهده بیشتر

300K

مشتریان

647K

کارهای انجام شده

12 سال

سابقه فعالیت
ارسال پیام
maps_home_work
آدرس

تهران، شهران، میدان الغدیر، خیابان شهدا، مجتمع خدماتی ققنوس


headset_mic
شماره های تماس

09129570390 - 09194444607

expand_less
تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک چری غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک جک غرب تهران