MvM X22

درخواست تعمیر

جهت درخواست تعمیر فوری ویا تعیین وقت با ما تماس بگیرید
09129570390 09194444607

سوالات متداول در خصوص خودرو MvM X22
1 خودرو ام‌وی‌ام X22 از نظر ایمنی در چه سطحی قرار دارد ؟

از آپشن های ام وی ام x22 می توان به ترمز های چهار چرخ دیسکی که مجهز به ABS و EBD ، تعبیه کیسه هوا برای سرنشینان جلو خودرو mvm x22 ، همچنین نسخه های تولید شده جدید ام وی ام x22 امکانات امنیتی تکمیلی مناسبی مانند سیستم پایداری الکترونیکی ESP ، کنترل کشش TCS ، ترمز کمکی EBA ، سیستم کمکی در سربالایی HAC و فشار باد تایر ها به TPMS نیز تجهیز شدن که آپشن های قابل قبولی برای این رده به حساب می آید را بیان کرد .

2 درخودرو mvm x22 چه زمانی برای سرویس دوره ای مناسب است ؟

طبق توصیه کمپانی به سرویس های دوره ای خودرو mvm x22 نسبت به کارکرد های کیلومتر و یا زمان اعلام شده اقدام نمایید . اطلاع داشتن در خصوص تعویض روغن ، فیلتر و سرویس های دوره ای به موقع گیربکس ، رانندگی اصولی میتواند طول عمر قطعات گیربکس ام وی ام X22 شما را بالا ببرد . شایان ذکر است که زمان اعلام شده برای تعویض و سرویس روغن و گیربکس mvm x22 بین 20000 کیلومتر تا 45000 کیلومتر می باشد . البته این مدت زمان تعویض روغن و یا تعمیرات قطعات بستگی بسیار نزدیکی به طریقه رانندگی شما دارد .

3 علت گیر کردن دنده در حالت پارک چی می باشد ؟

شکستن اهرم تعویض دنده از داخل گیربکس و یا خرابی سلکتور ، خرابی استوپ زیر پدال ترمز ، نبود برق در سیستم پارک یا خالی بودن باطری خودرو ، این موارد وقتی به وجود بیاید باعث گیر کردن دنده در حالت پارک می شود .

4 به چه دلیل گیربکس ام وی ام x22 زوزه می کشد ؟

در گیربکس mvm x22 صدای زوزه معمولا از صدای فشار روغن می باشد . مواردی نظیر خرابی دنده ها ، دنده های دیفرانسیل میتواند در صدای زوزه گیربکس دخیل باشد .

5 در گیربکس mvm x22 وقع حالت اضطراری در دنده 3 به چه معنا می باشد ؟

در گیربکس ام وی ام x22 قفل شدن دنده در حالت خاص به علل مختلف رخ می دهد . معمولا قفل شدن در دنده سه را حالت اضطراری گیربکس در دنده سه می نامند .

6 در گیربکس ام وی ام x22 مهمترین علت گاز هرز خوردن چه میتواند باشد ؟

علت گاز هرز خوردن در گیلبکس mvm x22 میتوان به نرسیدن روغن به اندازه مناسب به پشت کاسه کلاچ و یا کمبود روغن و استهلاک صفحه کلاچ ام وی ام x22 نام برد .

7 علت اصلی ایجاد تقه در گیربکس mvm x22 چه می تواند باشد ؟

در گیربکس ام وی ام x22 ، شل شدن اتصالات ، بروز مشکلات برقی ، خرابی در دسته موتور ، خراب شدن سوپاپ های جعبه دنده در ام وی ام x22 میتوانند علت اصلی تقه زدن در گیربکس mvm x22 باشند و همچنین تنظیم نبودن فشار روغن نیز باعث بروز این مشکل می شود . د.

8 کلاس خودرو ام وی ام x22 در چه سطحی قرار دارد ؟

خودرو mvm x22 در کلاس کراس اوورهای ساب کامپکت یا همان کراس اوورهای کوچک شهری قرار دارد . میتوان از مشهورترین مدل های حاضر در این کلاس به نیسان جوک و تویوتا C-HR نام برد .

9 از مشخصات فنی خودرو mvm x22 به چه نکاتی می توان اشاره کرد ؟

از مشخصات خودرو ام وی ام x22 می توان به حداکثر توان خروجی 6000rpm برابر با 105 اسب بخار و 135 نیوتن متر گشتاور است و پیشرانه 1.5 لیتری (1497 سی سی) 16 سوپاپه دارد .


مشکلات رایج در گیربکس اتوماتیک MvM X22
برخی از مشکلات رایج در گیربکس ام وی ام X22 به شرح زیر می باشد : - لرزش خودرو در حین حرکت : در خودرو ام وی ام X 22 می تواند ایراد در دسته موتور و بکسواد کردن صفحه کلاچ باشد و یا خرابی در قسمت پلوس باشد . - تقه زدن در گیربکس mvm x22 : مشکلات برقی خودرو mvm x22 و یا به اندازه نبودن فشار روغن در گیربکس ام وی ام x22 باعث ایجاد تقه در گیربکس می شود . - نشتی روغن ترمز در خودور mvm x22 : در حالت معمولی رنگ روغن گیربکس mvm x22 روشن و شفاف است و تیره شدن رنگ آن به ما هشدار می دهد که جهت تعویض روغن گیربکس ام وی ام x22 باید اقدام نمایید . توجه داشته باشید که نستی در گیربکس mvm x22 یکی از موارد مهم در گیربکس این خودرو و دیگر خودروها می باشد که باید بلافاصله جهت رفع ایراد آن اقدام نمایید تا از خرابی بیشتر جلوگیری کنید . - علت خلاص شدن گیربکس او وی ام x22 و سرو صدا در حالت خلاص : یکی از عواملی که باعث خلاص شدن خودرو ام وی ام x22 میشود بریدن دنده اویل پمپ می باشد و همچنین علت سرو صدای خودرو در حالت خلاص نیز کثیفی روغن گیربکس ، سطح روغن گیربکس کم باشد و یا بعضی از قطعات گیربکس دچار مشکل شود .

هشدار های مهم در خرابی گیربکس اتوماتیک MvM X22
1- عدم پاسخ به انتقال در گیربکس ام وی ام X22 : گیربکس mvm x22 تمام دنده های انتخابی توسط ecu را پاسخ و هدایت می کند . زمانی اگر شاهد اختلالی در عملکرد آن بودید سریعا باید مشکل را بررسی کنید . 2- توقف مکرر در انتقال قدرت در گیربکس ام وی ام x22 : در گیربکس ام وی ام x22 امکان ایجاد این مشکل وجود دارد . با به وجود آمدن این مشکل در گیربکس ام وی ام x22 انتقال قدرت از موتور به چرخ ها در سرعت پایین نشانه خوبی نیست و زمانی که این اتفاق بیفتد ، کلاچ گیربکس آزاد نمی شود و از آنجایی که گیربکس و موتور mvm x22 همیشه به هم متصل هستند ، این ایراد باعث مانع چرخش دیفرانسیل می شود که باید در اسرع وقت مشکل را بر طرف کرد . 3- کپ کردن خودرو mvm x22 در حرکت اول : در هنگام شروع رانندگی با خودرو ام وی ام x22 شروع حرکت نسبت به زمان معمولی بیشتر شود . شایع ترین دلیلی که میتوان بیان کرد ، خرابی پمپ فشار یا سر خوردن کلاچ mvm x22 است . همچنین این امکان وجود دارد به دلیل فشار ناکافی روغن در جعبه دنده ام وی ام x22 نیز باشد .

اقدامات اولیه در خرابی گیربکس اتوماتیک MvM X22
اگر بوی سوختگی از ناحیه گیربکس mvm x22 احساس کردید ، حتما خودرو را به تعمیرگاه مجرب ببرید تا روغن گیربکس ام وی ام x22 را چک کنید . اگر با حالت اضطرار در دنده 3 ام وی ام x22 برخورد کردید ، خودرو را متوقف نمایید و یا اینکه خیلی آرام رانندگی نموده و خودرو ام وی ام x22 را به اولین تعمیرگاه ببرید .

نکات مهم در نگهداری گیربکس اتوماتیک MvM X22
به انجام سرویس دوره ای گیربکس mvm x22 توجه کاملی داشته باشید با توجه به اینکه هزینه های تعمیر گیربکس ام وی ام x22 بالا می باشد . هرچند ماه یکبار خودرو mvm x22 جهت چکاب دوره ای نزد کارشناس برده ، حتی اگر هیچ مشکلی نداشته باشد . تعویض به موقع روغن گیربکس و فیلتر ام وی ام x22 . به تعویض روغن گیربکس و فیلتر خودرو اهمیت زیادی بدهید . سرمیس تنها گیربکس ام وی ام x22 به تنهایی کافی نیست و باید کارتل گیربکس باز و فیلتر آن نیز تعویض شود . روغن گیربکس mvm x22 را به موقع نزد متخصص این کار انجام دهید . زیرا در صورت استفاده اشتباه از روغن تقلبی و یا فاسد ، انتخاب اشتباه نوع روغن ، درست نبودن سطح روغن و یا استفاده از واشر های بی کیفیت ، باعث می شود که گیربکس ام وی ام x22 شما دچار مشکلاتی شود و باید هزینه بالایی پرداخت نمایید .

تست سلامت گیربکس اتوماتیک MvM X22
یکی از راه های تشخیص تست سلامت گیربکس mvm x22 ، استفاده از دستگاه های تست سلامت می باشد . این دستگاه ها با توجه به عملکرد پیشرفته ای که دارند از طریق نمایشگر عملکرد دستگاه را بررسی کرده و ایراد و یا ایراداتی که به وجود آمده را گزارش می دهند .

روش های جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک MvM X22
توجه داشته باشید که در خودرو ام وی ام x22 در موعد مقرر که توسط شرکت سازنده اعلام شده روغن گیربکس mvm x22 خود را تعویض نمایید . توجه داشته باشید که از روغن گیربکس مناسب خودرو mvm x22 استفاده کنید تا از ایرادات و خسارت های بعدی به خود گیربکس و یا قطعات تشکیل دهنده جلوگیری شود . به سرویس های دوره ای گیربکس mvm x22 اهمیت زیادی بدهید و در موعد مقرر که توسط کمپانی برای شما اعلام شده و یا حداقل سالی یکبار به تعمیرگاه مجرب برده و چک نمایید . از موتور شویی خودرو mvm x22 به علت حساس بودن مدارهای الکتریکی و سنسورهای حساس آن جلوگیری کنید .

عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک MvM X22
گیربکس mvm x22 را به طور مرتب در بازه زمانی کوتاه چک کنید . پیشنهاد می شود روغن گیربکس ام وی ام x22 را به طور منظم پس از طی 24000 کیلومتر حتما تعویض نمایید توجه داشته باشید که روغن گیربکس که برای خودرو mvm x22 استفاده میکنید تمیز و فاقد گردو غبار باشد . زیرا تمیز بودن روغن گیربکس طول عمر خودرو ام وی ام x22 شما را افزایش می دهد . در خودرو mvm x22 برای تعویض دنده عجله نکنید اگر به طور پشت سر هم دنده عقب و جلو عوض شود باعث آسیب رسیدن به گیربکس خودرو شما می شود . با رعایت کردن نکاتی میتوانید طول عمر گیربکس ام وی ام x22 خود را افزایش بدهید گیربکس ام وی ام x22 را تحت فشار قرار ندهید . سعی کنید به صورت مدام روی پدال گاز فشار نیاورید. کشیدن ترمز دستی در سطوح شیب‌دار می‌تواند فشار وارد بر گیربکس را افزایش دهد.

شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک MvM X22
شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک ام وی ام X22 : احساس لرزش در جعبه دنده mvm x22 . اتومبیل ام وی ام x22 تولید صدا می‌کند: در حالت خلاص صدای وزوز یا کوبش و یا اینکه صدای ناله به گوش شما برسد . در خودرو mvm x22 ، بوی سوختگی به مشام شما می رسد . در گیربکس ام وی ام x22 دنده از جای خود خارج شود . در گیربکس mvm x22 روغن گیربکس نشتی داشته باشد . در خودرو ام وی ام x22 چراغ اخطار موتور خودرو روشن شود .

تعمیر گیربکس MvM X22
اگر می خواهید گیربکس mvm x22 شما از طول عمر زیادی برخوردار شود ، باید اقداماتی در خصوص نگهداری و مراقبت آن انجام و جدی گرفته شود . هزینه تعویض گیربکس ام وی ام x22 می تواند خیلی بیشتر از هزینه تعویض موتور خودرو ام وی ام x22 باشد . شاید این سوال برای شما به وجود بیاید که از کجا بفهمم گیربکس اتومات سالمه ؟ که برای پاسخ به این سوال باید علت های خرابی گیربکس mvm x22 را بشناسید تا با مواجه با آن بلافاصله خودرو را به اولین تعمیرگاه مجرب ببرید . یکی از تعمیرگاه های مجرب در تهران تعمیرگاه گیربکس گنجی می باشد که با کادر مجرب و دستگاه های به روز در حضور خود شما ایراد خرابی در گیربکس mvm x22 شما را پیدا و جهت رفع آن با کمترین هزینه اقدام می نمایند .


تعمیر گیربکس خودرو های چینی و وارداتی

دانگ فنگ , جیلی , جک , لیفان , ام وی ام , چری , چانگان , بسترن , برلیانس , ام جی

درباره ما

مجموعه گنجی گیربکس از سال 1390 به صورت تخصصی در امور تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین های خارجی شروع به فعالیت نمود این مجموعه دارای مدارک بین المللی از شرکت های هیوندا کیا نیسان تویوتا و انواع برند خودروهای چینی می باشد یکی از مزایای مجموعه گنجی گیربکس باز کردن و عیب یابی گیربکس حضور مشتری می باشد که کلیه خدمات و تعمیرات گیربکس را گارانتی بی قیدوشرط می‌کند

ارتباط با ما
imgabout


ویدئوی معرفی

image
خدمات
خدمات ما
alarm

خودرو بر رایگان

خودرو بر رایگان برای خودروهای فاقد حرکت در محدوده غرب تهران

settings_suggest

گارانتی بی قید و شرط

ارائه فاکتور سر برگ دار با مهر گارانتی بی قیدوشرط جهت خدمات و گیربکس های تعمیری

money_off

مشاوره عیب یابی رایگان همراه با دستگاه دیاگ

نازل ترین قیمت منطقه غرب تهران
باز شدن گیربکس در حضور مشتری

برای مشاهده ویدیو های آموزشی و اطلاعات بیشتر برند خودرو را انتخاب کنید


برای دریافت مشاوره تماس بگیرید:

09129570390 - 09194444607

وبلاگ
جدیدترین مقالات

برای مشاهده تازه ترین مقالات سایت کلیک کنید

مشاهده بیشتر

300K

مشتریان

647K

کارهای انجام شده

12 سال

سابقه فعالیت
ارسال پیام
maps_home_work
آدرس

تهران، شهران، میدان الغدیر، خیابان شهدا، مجتمع خدماتی ققنوس


headset_mic
شماره های تماس

09129570390 - 09194444607

expand_less
تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک چری غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک جک غرب تهران