کیا اپیروس 2009

درخواست تعمیر

جهت درخواست تعمیر فوری ویا تعیین وقت با ما تماس بگیرید
09129570390 09194444607

سوالات متداول در خصوص خودرو کیا اپیروس 2009
1 حجم روغن گیربکس کیا اپیروس 2009 چقدر باید باشد؟

7.1 لیتر .

2 علائم خرابی ساعت گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس 2009 چیست ؟

عوض شدن دنده به اشتباه ، احساس لغزش در هنگام تعویض دنده و صدا های شدید در هنگام تعویض دنده از نشانه های خراب ساعت گیربکس می باشد .

3 هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس 2009 چقدر می باشد؟

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک کیا سراتو بستگی به مدل خودرو ، نوع گیربکس و خرابی آن دارد .

4 رایج ترین مشکلات خرابی گیربکس اتوماتیک در کیا اپیروس 2009 چیست ؟

زمانی که در هنگام تعویض دنده با مکث طولانی روبه رو شدید و یا در زمان شتاب گیری خودرو احساس لرزش کردین یعنی گیربکس اتوماتیک شما دچار ایراد شده است و باید به تعمیرگاه مراجعه کنید .


مشکلات رایج در گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس 2009
از مشکلات رایج گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس میتوان به موارد ذیل اشاره کرد: - هواگیری گیربکس کیا اپیروس: یکی از دلایل خرابی گیربکس کیا اپیروس هوایی است که در گیربکس خودرو جمع میشود که با انجام هواگیری هوایی که جمع شده خارج و گردش روغن گیربکس را راحت تر می کند و از بروز مشکلات بعدی در گیربکس کیا اپیروس جلوگیری می کند. - گیربکس کیا اپیروس ریپ بزند: علت ریپ زدن در خودرو کیا اپیروس می تواند خرابی در توربین گیربکس اتوماتیک، خرابی در چرخ دنده ها و دسته گیربکس باشد که بهتر است خودرو خود را برای پیدا کردن ایراد به تعمیرگاه تخصصی و مجرب ببرید. -خارج شدن دنده در گیربکس کیا اپیروس: در گیربکس کیا اگیروس امکان دارد خودرو در بین دنده ها تکان بخورد و یا زمان رفتن به دنده های بالاتر سفت و سخت عمل کند و از دنده خارج شود.

هشدار های مهم در خرابی گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس 2009
از گیربکس کیا اپیروس بوی سوختگی به مشام بخورد در حالت پارک دنده کیا اپیروس گیر کند در هنگام رانندگی با کیا اپیروس احساس لرزش کنید تاخیر در گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس در زمان خلاصی از گیربکس کیا اپیروس سرو صدا بشنوید

اقدامات اولیه در خرابی گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس 2009
در صورت شنیدن صدای جیغ و سوت از گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس روغن گیربکس را چک کنید . احتمالا روغن گیربکس کسا اپیروس دچار نشتی شده باشد . زمانی که ماشین در حالت مد اضطرار قرار گرفت حتما خودرو کیا اپیروس 2009 را متوقف کنید و با جرثقیل به تعمیرگاه مراجعه کنید .

نکات مهم در نگهداری گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس 2009
1.در نظر داشته باشید که روغن گیربکس کیا اپیروس 2009 به انتها نرسد 2. روغن گیربکس کیا اپیروس را به طور مرت چک کنید 3. هنگامی که خودرو کیا اپیروس شما در سطح شیبدار قرار گرفت حتما ترمز دستی را بکشید

تست سلامت گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس 2009
برای اینکه شما از سلامت گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس خود مطلع شوید میتوانید از دستگاههای تست سلامت گیربکس استفاده کنید. این دستگاه ها با توجه به عملکرد پیشرفته ای که دارند بعد از بررسی و عیب یابی گیربکس کیا اپیروس 2009 ، خطاهای آن را بر روی صفحه نمایشگر نمایش می دهند .

روش های جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس 2009
- بعد از هر 24 هزار کیلومتر روغن گیربکس کیا اپیروس خود را بررسی کنید و اگر نیاز به تعویض داشت جهت تعویض روغن اقدام نمایید. - استفاده از روغن بی کیفیت و نامرغوب که باعث خرابی گیربکس کیا اپیروس 2009 میشود - سرعت در تعویض دنده به گیربکس خودرو کیا اپیروس شما آسیب های جدی ووارد می کند.

عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس 2009
حرارت زیاد در سیستم باعث خرابی گیربکس میشود پس توجه داشته باشید که از سالم بودن سیستم خنک کننده خودرو سراتو اطمینان حاصل پیدا کنید روغن گیربکس خودرو خود را سالی یکبار تخلیه کنید تا از افزایش دمای بیش از حد گیربکس کسا اپیروس 2009 جلوگیری شود در خودرو سراتو ، زمان تعویض دنده حتما ایست کامل کنید و سپس دنده کیا سراتو را عوض کنید .

شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس 2009
نشت روغن در گیربکس کیا اپیروس 2009 از شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک سراتو می باشد . این مشکل باعث اختلال در حرکت خودرو کیا اپیروس 2009 می شود .

تعمیر گیربکس کیا اپیروس 2009
تعمیر گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس 2009 در تعمیرگاه گیربکس گنجی با بالاترین کیفیت انجام می شود . در صورت مشاهده هرگونه خرابی در گیربکس اتوماتیک ماشین سراتو می توانید با همکاران ما تماس بگیرید مشاوره رایگان دریافت کنید و همچنین پس از تعمیر گارانتی بی قید و شرط دریافت کنید .


تعمیر گیربکس خودرو های چینی و وارداتی

دانگ فنگ , جیلی , جک , لیفان , ام وی ام , چری , چانگان , بسترن , برلیانس , ام جی

درباره ما

مجموعه گنجی گیربکس از سال 1390 به صورت تخصصی در امور تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین های خارجی شروع به فعالیت نمود این مجموعه دارای مدارک بین المللی از شرکت های هیوندا کیا نیسان تویوتا و انواع برند خودروهای چینی می باشد یکی از مزایای مجموعه گنجی گیربکس باز کردن و عیب یابی گیربکس حضور مشتری می باشد که کلیه خدمات و تعمیرات گیربکس را گارانتی بی قیدوشرط می‌کند

ارتباط با ما
imgabout


ویدئوی معرفی

image
خدمات
خدمات ما
alarm

خودرو بر رایگان

خودرو بر رایگان برای خودروهای فاقد حرکت در محدوده غرب تهران

settings_suggest

گارانتی بی قید و شرط

ارائه فاکتور سر برگ دار با مهر گارانتی بی قیدوشرط جهت خدمات و گیربکس های تعمیری

money_off

مشاوره عیب یابی رایگان همراه با دستگاه دیاگ

نازل ترین قیمت منطقه غرب تهران
باز شدن گیربکس در حضور مشتری

برای مشاهده ویدیو های آموزشی و اطلاعات بیشتر برند خودرو را انتخاب کنید


برای دریافت مشاوره تماس بگیرید:

09129570390 - 09194444607

وبلاگ
جدیدترین مقالات

برای مشاهده تازه ترین مقالات سایت کلیک کنید

مشاهده بیشتر

300K

مشتریان

647K

کارهای انجام شده

12 سال

سابقه فعالیت
ارسال پیام
maps_home_work
آدرس

تهران، شهران، میدان الغدیر، خیابان شهدا، مجتمع خدماتی ققنوس


headset_mic
شماره های تماس

09129570390 - 09194444607

expand_less
تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک چری غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک جک غرب تهران