هیوندای سوناتا LF 2015 | با گیربکس 6 سرعته
ویدیو های آموزشی خودرو هیوندای سوناتا LF 2015 | با گیربکس 6 سرعته

درخواست تعمیر

جهت درخواست تعمیر فوری ویا تعیین وقت با ما تماس بگیرید
09129570390 09194444607

سوالات متداول در خصوص خودرو هیوندای سوناتا LF 2015 | با گیربکس 6 سرعته
1 علائم خرابی ساعت گیربکس اتوماتیک هیوندای سوناتا LF 2015 چیست ؟

عوض شدن دنده به اشتباه ، احساس لغزش در هنگام تعویض دنده و صدا های شدید در هنگام تعویض دنده از نشانه های خراب ساعت گیربکس می باشد .

2 از کجا بدونم گیربکس هیوندای سوناتا LF دچار اختلال شده است ؟

روشن شدن چراغ check engine نشان از خرابی گیربکس می دهد.

3 چرا گیربکس اتوماتیک هیوندای سوناتا گاز هرز می خورد؟

گاز هرز خوردن گیربکس اتوماتیک به علت کمبود روغن، نرسیدن روغن کافی پشت کاسه کلاچ‌ها، فرسودگی و مستهلک شدن صفحه کلاچ‌ها به وجود می‌آید.

4 انتخاب روغن گیربکس مناسب چقدر اهمیت دارد؟

برای دستیابی به عملکرد بهینه گیربکس، در نظر گرفتن دمای محیط و شرایط کاری ماشین و در نتیجه انتخاب روغن مناسب بسیار مهم است. به یاد داشته باشید روغن‌های مختلف را مخلوط و استفاده نکنید.

5 تعمیر گیربکس هیوندای سوناتا ال اف 2015 به چند روز زمان نیاز دارد؟

بسته به نوع خودرو ، ایراد فنی و نوع قطعات مورد نیاز معمولا بین ۴ الی ۱۰ روز کاری نیاز به زمان جهت تعمیرات وجود دارد.


مشکلات رایج در گیربکس اتوماتیک هیوندای سوناتا LF 2015 | با گیربکس 6 سرعته
ایجاد لغزش و لرزش در گیربکس هیوندای سوناتا ال اف 2015، از مشکلاتی است که به خاطر استفاده از روغن های نامناسب و بی کیفیت به وجود می آید . یکی دیگر از مشکلات رایج گیربکس هیوندای سوناتا LF 2015 ، خرابی دنده و فشار بیش از حد روغن گیربکس می باشد صدای زوزه و صداهای غیر عادی را در گیربکس ایجاد می کند . تقه زدن گیربکس هیوندای سوناتا LF 2015 نیز ناشی از فشار زیاد گیربکس است که ممکن است به دسته موتور گیربکس آسیب برساند و باعث ایجاد مشکل شود .

هشدار های مهم در خرابی گیربکس اتوماتیک هیوندای سوناتا LF 2015 | با گیربکس 6 سرعته
در گیربکس هیوندای سوناتا LF به علائم و هشدارهای زیر توجه بیشتری داشته باشید در گیربکس هیونداس سوناتا LF 2015 احساس لرزش در گیربکس کنید همیشه گیربکس هیوندای سوناتا ال اف 2015 درگیر نمی‌­شود به گوش شما صداهای غیر طبیعی و یا زوزه از گیربکس هیوندای سوناتا بخورد از خودرو هیونداس سوناتا LF 2015 بوی سوختگی به مشام بخورد

اقدامات اولیه در خرابی گیربکس اتوماتیک هیوندای سوناتا LF 2015 | با گیربکس 6 سرعته
با توجه به اینکه گیربکس خودرو هیوندای سوناتا LF 2015 اتوماتیک می باشد و از قطعات و پیچیدگی زیادی برخوردار است باید توجه خاصی به آن شود و با کوچکترین علائمی که از خود نشان میدهد جهت جلوگیری از گسترش مشکل و بالا رفتن هزینه آن را جهت ویزیت و تعمیر به اولین تعمیرگاه مجرب ببرید. یکی از این تعمیرگاه های مجرب که به شما عزیزان پیشنهاد میشود تعمیرگاه گنجی است که بالای 12 سال سابقه و تجربه در خصوص تعمیر گیربکس های اتوماتیک دارد .

نکات مهم در نگهداری گیربکس اتوماتیک هیوندای سوناتا LF 2015 | با گیربکس 6 سرعته
عزیزانی که خودرو هیوندای سوناتا LF 2015 دارند باید توجه داشته باشند که برای اینکه گیربکس خودرویشان سالیان سال کار کند و کیفیت و قدرت خوبی داشته باشد، باید از قطعات آن به خوبی مراقبت نماید و به طور مرتب به جک کردن دروه ای و به موقع گیربکس خودروی هیوندای سوناتا LF خود توسط کارسناسان مجرب اهمیت بدهید. به این نکته توجه داشته باشید که از موتور شویی گیربکس هیوندای سوناتا LF اجتناب نمایید. برای اینکه گیربکس خودرو هیوندای سوناتا ال اف 2015 دچار فرسایش کمتری شود از خلاص کردن دنده در پشت چراغ قرمز و یا ترافیک سنگین خودداری کنید. به این نکته مهم توجه داشته باشید که حتما به تعویض به موقع روغن گیربکس هیوندای سوناتا LF که توسط کمپانی اعلام شده اهمیت بدهید و به موقع آن را تعویض کنید تا از مشکلات و هزینه های بعدی جلوگیری کنید .

تست سلامت گیربکس اتوماتیک هیوندای سوناتا LF 2015 | با گیربکس 6 سرعته
برای اینکه متوجه شوید که گیربکس خودرو هیوندای سوناتا LF 2015 از سلامت کامل برخوردار است باید از دستگاهای به روز تست سلامت گیربکس استفاده کنید. زمانی که شما از دستگاه تست گیربکس استفاده میکنید به شما عیب ها و خطاهایی گیربکس خودرو شمارا بر روی صفحه نمایش نشان می دهد و کادر مرجرب تعمیرگاه با توجه به نشانه ها جهت تعمیر گیربکس شما اقدام می کنند. نحوه انجام تست سلامت گیربکس خودرو هیوندای سوناتا LF 2015 که توسط کادر مجرب تعمیرگاه گنجی انجام میشود : با سپردن گیربکس خودرو هیوندا سوناتا ال اف خود به تعمیرگاه گنجی، در حضور خودتان تست و عیب یابی انجام شده و بعد از تعمیرات لازم توسط کادر مجرب و دوره دیده تست نهایی خودرو انجام شده و گیربکس خودرو تحیل شما داده میشود قابل ذکر است که یکی از دغدغه های شما عزیزان که صاحب خودرو هیوندای سوناتا ال اف 2015 هستید این است که هزینه تعمیرات و تهیه قطعات خودرویتان به چه صورت می باشد . این اطمینان به شما داده میشود که در مجموعه تعمیرگاه گیربکس گنجی سعی بر آن است که تا جایی که امکان دارد قطعات را به جای تعویض ، تعمیر کنند تا برای شما عزیزان هزینه کمتری در نظر گرفته شود .

روش های جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک هیوندای سوناتا LF 2015 | با گیربکس 6 سرعته
برای اینکه از خرابی گیربکس هیوندای سوناتا LF 2015 جلوگیری کنید باید به نکاتی توجه کنید: 1_ زمانی که در سرازیری قرار گرفتید به هیچ عنوان دنده خودرو هیوندای سوناتا LF را روی حالت خلاص قرار ندهید . بهترین راه حل در این شرایط این است که دنده را در حالت دستی قرار بدهید 2- توجه داشته باشید که تعویض روغن گیربکس خودرو هیوندای سوناتا ال اف 2015 در موعد مقرر انجام شود، برای عوض کردن روغن گیربکس بهتر است که روغن را در داخل کارتل گیربکس خودرو هیوندای سوناتا LF تخلیه کنید و مقدار روغن باقی مانده در گیربکس را از دست ندهید زیرا این عمل باعث میشود که روغن تازه با روغن کهنه آمیخته شود و آلودگی روغن باقیمانده بین روغن تمیز و کهنه تقسیم شود .

عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک هیوندای سوناتا LF 2015 | با گیربکس 6 سرعته
1_ به طور مرتب گیربکس هیوندای سوناتا ال اف 2015 خود را چک کنید. 2_ با توجه به اعلام کمپانی تولید کننده خودرو هیوندای سوناتا LF خود روغن گیربکس اتوماتیک را در زمان اعلام شده تعویض کنید. 3_ به هیچ عنوان گیربکس هیوندای سوناتا ال اف 2015 را تحت فشار قرار ندهید. 4_ در توقف های کوتاه به هیچ عنوان دنده خودرو هیوندای سوناتا LF را در حالت خلاص قرار ندهید .

شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک هیوندای سوناتا LF 2015 | با گیربکس 6 سرعته
شایع ترین علل خرابی در گیربکس هیوندای سوناتا LF 2015 را میتوان گیربکس اتوماتیک این خودرو بیان کرد که در تعویض دنده ها بعضی اوغات واکنش سریعی از خود نشان نمیدهد و به کندی عمل می کند . این واکنش باعث افزایش دما در گیربکس هیوندای سوناتا ال اف 2015 شده و این اشکال باعث ضعف و به مرور خرابی در گیربکس خودرو می شود .

تعمیر گیربکس هیوندای سوناتا LF 2015 | با گیربکس 6 سرعته
تعمیر گیربکس هیوندا سوناتا LF 2015 از جمله خدماتی است که تعمیرگاه گنجی به شما عزیزان ارائه میدهد . زمانی که گیربکس شما دچار مشکل شد با ما تماس بگیرید تا جهت انتقال خودرو شما به تعمیرگاه اقدامات لازم انجام شود و همکاران مجرب و کارآزموده ما جهت بررسی و عیب یابی گیربکس هیونای سوناتا ال اف 2015 شما به وسیله دستگاههای به روز و مدرن در حضور خود شما و با کمترین هزینه اقدام نمایند .


تعمیر گیربکس خودرو های چینی و وارداتی

دانگ فنگ , جیلی , جک , لیفان , ام وی ام , چری , چانگان , بسترن , برلیانس , ام جی

درباره ما

مجموعه گنجی گیربکس از سال 1390 به صورت تخصصی در امور تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین های خارجی شروع به فعالیت نمود این مجموعه دارای مدارک بین المللی از شرکت های هیوندا کیا نیسان تویوتا و انواع برند خودروهای چینی می باشد یکی از مزایای مجموعه گنجی گیربکس باز کردن و عیب یابی گیربکس حضور مشتری می باشد که کلیه خدمات و تعمیرات گیربکس را گارانتی بی قیدوشرط می‌کند

ارتباط با ما
imgabout


ویدئوی معرفی

image
خدمات
خدمات ما
alarm

خودرو بر رایگان

خودرو بر رایگان برای خودروهای فاقد حرکت در محدوده غرب تهران

settings_suggest

گارانتی بی قید و شرط

ارائه فاکتور سر برگ دار با مهر گارانتی بی قیدوشرط جهت خدمات و گیربکس های تعمیری

money_off

مشاوره عیب یابی رایگان همراه با دستگاه دیاگ

نازل ترین قیمت منطقه غرب تهران
باز شدن گیربکس در حضور مشتری

برای مشاهده ویدیو های آموزشی و اطلاعات بیشتر برند خودرو را انتخاب کنید


برای دریافت مشاوره تماس بگیرید:

09129570390 - 09194444607

وبلاگ
جدیدترین مقالات

برای مشاهده تازه ترین مقالات سایت کلیک کنید

مشاهده بیشتر

300K

مشتریان

647K

کارهای انجام شده

12 سال

سابقه فعالیت
ارسال پیام
maps_home_work
آدرس

تهران، شهران، میدان الغدیر، خیابان شهدا، مجتمع خدماتی ققنوس


headset_mic
شماره های تماس

09129570390 - 09194444607

expand_less
تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک چری غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک جک غرب تهران