Mvm X33

درخواست تعمیر

جهت درخواست تعمیر فوری ویا تعیین وقت با ما تماس بگیرید
09129570390 09194444607

سوالات متداول در خصوص خودرو Mvm X33
1 علائم خرابی گیربکس ماشین MVM X33 چیست ؟

لرزش خودرو ام وی ام X33 باصدای آسیاب در هنگام تعویض دنده - لیزخوردن ماشین - روشن شدن چراغ چک ماشین MVM X33 - عدم تعویض صحیح دنده - کم جون بودن و عدم شتاب ماشین - ریختن مایع نارنجی روشن زیر خودرو .

2 علت خرابی گیربکس ماشین ام وی ام X33 چیست ؟

اصلی ترین علت خرابی گیربکس به جلوبندی و خرابی سرپلوس سمت گیربکس 28 خار مربوط می شود . زمانی که خودروی ام وی ام X33 شما دچار خرابی شود معمولا صدای تق تق از چرخ های خودرو شنیده می شود که در صورت مشاهده این حالت باید حتما به تعمیرگاه مراجعه کنید .

3 از کجا بدونم سرپلوس MVM X33 دچار آسیب شده است ؟

در هنگام رانندگی فرمان خودرو را تا آخر به یک سمت بچرخانید ، به اصطلاح در یک میدان دور بزنید ، شنیدن هرگونه صدا از فرمان ، ناهماهنگی در لنت ترمز ، تقلای ماشین برای حرکت ، روغنی شدن داخل یا لبه لاستیک ها نشانه خرابی پلوس در گیربکس ماشین MVM X33 شما می باشد .

4 چه عواملی باعث خرابی گیربکس ماشین MVM X33 می شود ؟

روغن کاری ناکافی - آلودگی - خطاهای نصب - اضافه بار - خطاهای مدیریت

5 روغن گیربکس MVM X33 هر چند مدت یکبار باید عوض شود ؟

روغن گیربکس ام وی ام X33 باید هر 55000 کیلومتر تعویض شود .

6 بهترین روغن گیربکس برای ام وی ام X33 چیست ؟

بهترین روغن گیربکس برای MVM X33 ، روغن های CVT دارای تاییدیه NISSAN - NS2 و NISSAN - NS3 می باشد .

7 حجم روغن استفاده شده در گیربکس ماشین MVM X33 باید چقدر باشد ؟

حجم روغن گیربکس ماشین ام وی ام باید بین 7.8 تا 8.2 لیتر باشد .

8 علائم خراب شدن روغن داخل گیربکس ام وی ام X33 چیست ؟

خراب شدن روغن داخل گیربکس سبب لغزش تسمه فلزی گیربکس و خرابی آن می شود . سعی کنید در هر دو بار تعویض روغن گیربکس ، یکبار صافی گیربکس X33 خود را تعویض نمایید .

9 هزینه سرویس دوره ای گیربکس اتوماتیک ام وی ام x33 چقدر است ؟

هزینه گیربکس بستگی به نوع ایراد خودرو شما دارد . ولی در مجموعه گنجی گیربکس یکی از مهمترین اصول ، اخلاق مداری و رعایت انصاف است . لذا مدیریت مجموعه به طور مداوم شرایط را بررسی می کند که بهترین قیمت را به مشتری ارائه دهد .

10 چرا سرویس های دوره ای در خودرو ام وی ام X33 را باید جدی بگیریم ؟

با توجه به اینکه سرویس دوره ای خودرو ، وقت گیر و هزینه بر می باشد . اما باید این را در نظر داشته باشیم که اگر سرویس دوره ای خودرو خود را جدی نگیریم و در بازه زمانی اعلام شده آن را به تعمیرگاه نبریم ، این امکان وجود دارد که ایرادهایی که در آن زمان به وجود آمده است کم و قابل برطرف شدن می باشد و آسیب کمتری نیز به گیربکس خودرو شما وارد می شود و همچنین هزینه کمتری برای شما نیز در بر خواهد داشت .


مشکلات رایج در گیربکس اتوماتیک Mvm X33
نشت روغن گیربکس اتوماتیک ام وی ام X33 : زنگ زدن واشر یا کارتل گیربکس ام وی ام و همچنین مشکل نشتی مهر و موم روی گیربکس ام وی ام X33 یا درست سفت نشدن پیچ تایید روغن باعث این مشکل در ام وی ام x33 می شود . سخت عوض شدن دنده ام وی ام X33 : در صورتی که سیم کلاچ خودرو ام وی ام X33 شما سفت یا خشک شده باشد سیستم انتقال قدرت دچار مشکل شده و دنده به خوبی در خودرو ام وی ام جا نمی رود . گرمای بیش از حد گیربکس ام وی ام X33 : گرمای بیش از حد در شرایطی رخ می دهد که سطح مایع گیربکس ام وی ام بسیار زیاد یا خیلی کم باشد . سرخوردن یا لغزش گیربکس اتوماتیک ام وی ام X33 : معیوب بودن سیم پیچ استوانه ای ، فرسوده شدن دنده ها و استفاده از روغن گیربکس ام وی ام X33 ، نامناسب می تواند از دلایل لغزش در گیربکس اتوماتیک ام وی ام X33 باشد . شکستگی فلایویل گیربکس ام وی ام X33 : بررسی ظاهری صفحه فلایویل در خودرو MVM X33 تنها روشی است که می توان از معیوب بودن این قطعه اطمینان حاصل کرد . شنیدن صدای غیرعادی داخل گیربکس ام وی ام X33 : همچنین خرابی شیر برقی یا ایراد در توربین گیربکس ام وی ام و سامانه های کلاچ MVM X33 باعث ایجاد صداهای غیرعادی در گیربکس خودرو می شود .

هشدار های مهم در خرابی گیربکس اتوماتیک Mvm X33
شنیدن صدای زوزه از گیربکس اتوماتیک MVM x33 : خرابی بلبرینگ ها و کاهش سطح روغن در جعبه دنده ام وی ام و همچنین خرابی های دیگری مانند ساییدگی ، ناهمواری پریدگی یا آسیب در گیربکس MVM x33 ، لقی محورها و خلاص بودن گیربکس ام وی ام باعث ایجاد صدای زوزه در گیربکس خودرو ام وی ام X33 می شود . تقه زدن گیربکس اتوماتیک MVM x33 : خرابی شیر رادیاتور ، پارگی گردگیر پلوس و خرابی دسته موتور باعث ایجاد تقه در گیربکس ام وی ام X33 می شود . بوی سوختگی گیربکس اتوماتیک MVM x33 : بوی سوختگی ناشی از عدم روغن کاری مناسب توسط اجزای گیربکس ام وی ام و همچنین به کیفیت روغن نیز بستگی دارد . روشن شدن چراغ چک گیربکس اتوماتیک MVM x33 : روشن شدن چراغ چک می تواند نشانه ای از خرابی گیربکس در خودرو ام وی ام X33 باشد . گاز هرز خوردن گیربکس اتوماتیک MVM x33 : کمبود روغن گیربکس ، نرسیدن روغن کافی پشت صفحه کلاچ ها و فرسودگی کلاچ ها در خودرو ام وی ام باعث گاز هرز خوردن خودرو می شود .

اقدامات اولیه در خرابی گیربکس اتوماتیک Mvm X33
زمانی که ماشین ام وی ام X33 شما در حالت مد اضطرار قرار گرفته باشد ، باید سریعا خودرو را متوقف کرده و به نزدیکترین تعمیرگاه مراجعه کنید .

نکات مهم در نگهداری گیربکس اتوماتیک Mvm X33
سرویس های دوره ای در خودرو ام وی ام X33 را جدی بگیرید و به موقع نسبت به انجام آن اقدام کنید . روغن گیربکس در خودرو MVM X33 را به موقع همراه با فیلتر روغن تعویض کنید . برای جلوگیری از داغ شدن گیربکس ام وی ام ، سیستم خنک کننده را حتما بررسی کنید . از روغن گیربکس مناسب خودرو ام وی امx33 استفاده کنید .

تست سلامت گیربکس اتوماتیک Mvm X33
در صورتی که مشکلات و هشدارهای ذکر شده را در ام وی ام X33 خود مشاهده نکردین احتمالا گیربکس اتوماتیک ماشین ام وی ام شما سالم می باشد .

روش های جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک Mvm X33
از لاستیک های بزگتر یا کوچکتر برای خودرو MVM X33 استفاده نکنید تا خودروی شما طول عمر مناسبی داشته باشد . از ماشین mvmx33 به عنوان یدک کش استفاده نکنید . در خودرو ام وی ام X33 هرگز شتاب ناگهانی نگیرید ، این کار باعث آسیب جدی به گیربکس ام وی ام می شود . در زمان ترافیک دنده خودرو ام وی ام را در حالت دستی قرار دهید تا استهلاک گیربکس ام وی ام X33 کاهش پیدا کند .

عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک Mvm X33
یکی از کارهایی که باعث افزایش طول عمر گیربکس اتومات ام وی ام X33 می شود ، پر کردن باک بنزین پیش از ته نشین شدن محتویات آن می باشد . نکته دوم در خودرو ام وی ام X33 ، در حین توقف پشت چراغ قرمز دنده را در حالت D قرار دهید و برای متوقف نگهداشتن خودرو ام وی ام پایتان را روی ترمز بگذارید .

شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک Mvm X33
سطح پایین روغن گیربکس ام وی ام یا نشتی آن از شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک ام وی ام X33 می باشد .

تعمیر گیربکس Mvm X33
تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک گنجی با سابقه ی 12 ساله ی خود در خصوص تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای چینی به خصوص ام وی ام X33 آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد . یکی از مزایای گیربکس گنجی بازکردن و عیب یابی گیربکس ام وی ام در حضور مشتری می باشد . همچنین تعمیرگاه گیربکس گنجی کلیه خدمات و تعمیرات گیربکس mvm x33 را با گارانتی بی قید و شرط ارائه می دهد .


تعمیر گیربکس خودرو های چینی و وارداتی

دانگ فنگ , جیلی , جک , لیفان , ام وی ام , چری , چانگان , بسترن , برلیانس , ام جی

درباره ما

مجموعه گنجی گیربکس از سال 1390 به صورت تخصصی در امور تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین های خارجی شروع به فعالیت نمود این مجموعه دارای مدارک بین المللی از شرکت های هیوندا کیا نیسان تویوتا و انواع برند خودروهای چینی می باشد یکی از مزایای مجموعه گنجی گیربکس باز کردن و عیب یابی گیربکس حضور مشتری می باشد که کلیه خدمات و تعمیرات گیربکس را گارانتی بی قیدوشرط می‌کند

ارتباط با ما
imgabout


ویدئوی معرفی

image
خدمات
خدمات ما
alarm

خودرو بر رایگان

خودرو بر رایگان برای خودروهای فاقد حرکت در محدوده غرب تهران

settings_suggest

گارانتی بی قید و شرط

ارائه فاکتور سر برگ دار با مهر گارانتی بی قیدوشرط جهت خدمات و گیربکس های تعمیری

money_off

مشاوره عیب یابی رایگان همراه با دستگاه دیاگ

نازل ترین قیمت منطقه غرب تهران
باز شدن گیربکس در حضور مشتری

برای مشاهده ویدیو های آموزشی و اطلاعات بیشتر برند خودرو را انتخاب کنید


برای دریافت مشاوره تماس بگیرید:

09129570390 - 09194444607

وبلاگ
جدیدترین مقالات

برای مشاهده تازه ترین مقالات سایت کلیک کنید

مشاهده بیشتر

300K

مشتریان

647K

کارهای انجام شده

12 سال

سابقه فعالیت
ارسال پیام
maps_home_work
آدرس

تهران، شهران، میدان الغدیر، خیابان شهدا، مجتمع خدماتی ققنوس


headset_mic
شماره های تماس

09129570390 - 09194444607

expand_less
تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک چری غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک جک غرب تهران