نیسان تیانا

درخواست تعمیر

جهت درخواست تعمیر فوری ویا تعیین وقت با ما تماس بگیرید
09129570390 09194444607

سوالات متداول در خصوص خودرو نیسان تیانا
1 علائم خرابی شیربرقی در گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا چیست؟

دنده عقب نرفتن خودرو , در حالت خلاص گیرکردن ماشین تیانا , مشکل در تعویض دنده

2 علت لرزش و تکان در هنگام تعویض دنده در ماشین تیانا چیست؟

این حالت نشان از پایین بودن سطح روغن گیربکس می باشد .

3 علائم رایج خرابی گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا چیست ؟

بوی سوختگی کم شدن شتاب ماشین یا به اصطلاح کم جون شدن ماشین لغزش گیربکس خودرو لرزش و تکان خوردن زیاد خودرو گرم شدن بیش از حد روغن گیربکس کاهش ناگهانی سرعت خودرو صدای زوزه و صدا های غیر عادی در گیربکس

4 هزینه تعمیر گیربکس خودرو نیسان تیانا به چه صورت می باشد ؟

هزینه تعمیر گیربکس خودرو تیانا ، چون در تهیه قطعات آن مشکلی وجود ندارد نسبت به بقیه خودرو ها کمتر است و با توجه به نوع خرابی گیربکس و مسافت طی شده ماشین و کارکرد آن متفاوت می باشد .

5 مشکل تقه زدن گیربکس نیسان تیانا به چه دلیل می باشد ؟

از مهم ترین دلایل تقه مصرف روغن گیربکس نامناسب و غیر اصلی می باشد .

6 حجم روغن گیربکس مورد استفاده نیسان تیانا چقدر باید باشد ؟

حجم مورد نیاز روغن گیربکس نیسان تیانا باید 7.3 لیتر باشد .

7 روغن گیربکس تیانا ( TEANA ) هر چند مدت یکبار باید تعویض شود ؟

زمان مناسب تعویض روغن گیربکس تیانا هر 60 هزار کیلومتر یا 4 سال کارکرد می باشد .

8 فیلتر روغن گیربکس نیسان تیانا هر چند مدت یکبار باید تعویض شود ؟

فیلتر روغن گیربکس CVT تیانا ، همزمان با تعویض روغن گیربکس باید انجام شود .

9 برای خودروی نیسان تیانا از چه روغن گیربکسی باید استفاده کنم ؟

باید از روغن NISSAN CVT NS -2 که زرد رنگ است استفاده کرد .


مشکلات رایج در گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا
1. یکی از مشکلات رایج شنیدن صدا از خودروی تیانا در حالت خلاص می باشد. این مشکل معمولا به دلیل فرسودگی بلبرینگ و دنده ها رخ می دهد. همچنین پایین بودن سطح روغن و کثیفی و آلودگی روغن گیربکس از دلایل دیگر بروز این مشکل در خودرو نیسان تیانا می باشد . 2. گاز هرز خوردن که علاوه بر گیربکس تیانا در گیربکس سایر خودرو های اتومات نیز رایج می باشد از دیگر مشکلات گیربکس به شمار میرود که دلیل اصلی آن فرسودگی صفحه کلاچ ها و نرسیدن روغن کافی پشت صفحه کلاچ ها می باشد . 3. گرم شدن بیش از حد روغن گیربکس یا کثیف شدن آن باعث ایجاد بوی سوختگی در خودرو تیانا می شود . همین امر موجب می شود عمل روغن کاری به خوبی و موجب آسیب رسیدن به قطعات داخلی گیربکس نیسان تیانا می شود . 4. فشار روغن یا خرابی دنده ها در گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا باعث ایجاد صدای زوزه در گیربکس می شود .

هشدار های مهم در خرابی گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا
مهمترین هشدار در خودرو تیانا روشن شدن چراغ گیربکس اتوماتیک CVT می باشد . در زیر به طور خلاصه به دلایل این موضوع می پردازیم . 1. زمانی که دنده در حالت P قرار دارد ، ممکن است صداهای غیر عادی مثل صدای زوزه از جانب گیربکس تیانا مشاهده کنید این مشکل به دلیل پارگی تسمه انتقال قدرت بین فولی ها رخ می دهد . 2. فشار روغن که به دلیل مسدود شدن یا گرفتگی مجرا های روغن به وجود می آید از دیگر دلایل روشن شدن چراغ گیربکس تیانا می باشد . 3. گاز هرز خوردن نیسان تیانا که از دیگر مشکلات خرابی گیربکس می باشد ، ناشی از فرسودگی صفحه کلاچ یا نرسیدن روغن کافی پشت صفحه کلاچ می باشد که باعث روشن شدن چراغ گیربکس می شود .

اقدامات اولیه در خرابی گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا
در زمان خرابی گیربکس تیانا اگر بوی سوختگی استشمام کردین احتمالا مشکل از روغن گیربکس می باشد ، که باید حتما به تعمیرگاه مراجعه کنید . در صورتی که ماشین تیانا در حالت اضطراری دنده 3 قرار گرفت ، حتما خودرو را متوقف کرده و با جرثقیل به تعمیرگاه مراجعه کنید .

نکات مهم در نگهداری گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا
1. در حین حرکت تیانا دنده را عوض نکنید . 2. خودرو نیسان تیانا و دیگر خودروهای اتوماتیک انقدر پیشرفته هستند که در سراشیبی سوخت کمتری مصرف می کنند بنابراین هرگز با تصور مصرف سوخت کمتر در سراشیبی دنده را خلاص نکنید چون باعث وارد شدن خسارت های جدی به گیربکس می شود . 3. برای پارک کردن خودرو تیانا ، قبل از توقف کامل حالت پارک را درگیر نکنید . 4. سعی کنید روغن گیربکس تیانا را حتما در فاصله های معین چک کنید .

تست سلامت گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا
یکی از بهترین راه ها برای بررسی تست سلامت گیربکس اتوماتیک تیانا ، استفاده از دستگاه های تست گیربکس می باشد . این دستگاه ها با توجه به تکنولوژی پیشرفته ای که دارند عملکرد گیربکس را بررسی کرده و از طریق صفحه نمایش عیب و خطاهای گیربکس تیانا را گزارش می دهند .

روش های جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا
1. در هنگام تعویض دنده در خودرو تیانا میزان فشار را برروی پدال گاز کمتر کنید ، تا دور موتور پایین بیاید . هرچه تعویض دنده در دور موتور پایین تری انجام شود به مرور زمان کمتر قطعات آن آسیب می بیند . 2. در صورتی که هرگونه علائمی را مشاهده کردین که نشان از خرابی گیربکس می دهد زودتر به تعمیرگاه مراجعه کنید تا از آسیب به سایر قطعات جلوگیری شود . 3. سرویس های دوره ای گیربکس نیسان تیانا را جدی بگیرید و حداقل سالی یکبار برای اطلاع از سلامت گیربکس تیانا اتوماتیک به تعمیرگاه مجرب مراجعه کنید . 4. روغن گیربکس و فیلتر خودرو تیانا را در زمان و کیلومتر تعیین شده بررسی کنید .

عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا
1. خطاهای گیربکس مربوط به نیسان تیانا را جدی بگیرید و نسبت به رفع آن اقدام کنید . 2. روغن گیربکس را در زمان و کیلومتر تعیین شده توسط شرکت سازنده تیانا تعویض کنید . 3. برخی از قطعات تیانا مانند سنسورها و مدارهای الکتریکی دارای حساسیت بسیار بالایی می باشند ، بنابراین سعی کنید آن را موتور شویی نکنید .

شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا
کثیفی ، پایین بودن سطح روغن گیربکس ، نشت روغن از گیربکس و در واقع عدم رسیدگی به روغن گیربکس از شایع ترین علل خرابی گیربکس اتوماتیک تیانا می باشد .

تعمیر گیربکس نیسان تیانا
تعمیرگاه گیربکس گنجی وارد کننده قطعات اصلی گیربکس اتوماتیک و دارنده گواهی نامه تخصصی تعمیر گیربکس خودرو ها می باشد . در صورت مشاهده ی هرگونه علائمی از خرابی گیربکس نیسان تیانا با تیم تخصصی گیربکس گنجی تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و همچنین از گارانتی 12 ماهه پس از تعمیر بهره مند شوید .


تعمیر گیربکس خودرو های چینی و وارداتی

دانگ فنگ , جیلی , جک , لیفان , ام وی ام , چری , چانگان , بسترن , برلیانس , ام جی

درباره ما

مجموعه گنجی گیربکس از سال 1390 به صورت تخصصی در امور تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین های خارجی شروع به فعالیت نمود این مجموعه دارای مدارک بین المللی از شرکت های هیوندا کیا نیسان تویوتا و انواع برند خودروهای چینی می باشد یکی از مزایای مجموعه گنجی گیربکس باز کردن و عیب یابی گیربکس حضور مشتری می باشد که کلیه خدمات و تعمیرات گیربکس را گارانتی بی قیدوشرط می‌کند

ارتباط با ما
imgabout


ویدئوی معرفی

image
خدمات
خدمات ما
alarm

خودرو بر رایگان

خودرو بر رایگان برای خودروهای فاقد حرکت در محدوده غرب تهران

settings_suggest

گارانتی بی قید و شرط

ارائه فاکتور سر برگ دار با مهر گارانتی بی قیدوشرط جهت خدمات و گیربکس های تعمیری

money_off

مشاوره عیب یابی رایگان همراه با دستگاه دیاگ

نازل ترین قیمت منطقه غرب تهران
باز شدن گیربکس در حضور مشتری

برای مشاهده ویدیو های آموزشی و اطلاعات بیشتر برند خودرو را انتخاب کنید


برای دریافت مشاوره تماس بگیرید:

09129570390 - 09194444607

وبلاگ
جدیدترین مقالات

برای مشاهده تازه ترین مقالات سایت کلیک کنید

مشاهده بیشتر

300K

مشتریان

647K

کارهای انجام شده

12 سال

سابقه فعالیت
ارسال پیام
maps_home_work
آدرس

تهران، شهران، میدان الغدیر، خیابان شهدا، مجتمع خدماتی ققنوس


headset_mic
شماره های تماس

09129570390 - 09194444607

expand_less
تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک چری غرب تهران , تعمیر گیربکس اتوماتیک جک غرب تهران